Oferta pracy

Asystent ds. Kontroli Jakości Dostaw

BBK S.A. – właściciel marki home&youO firmie

BBK S.A. – właściciel marki home&you

Magnacka 15

Gdańsk

Jesteśmy liderem w branży home decor w Polsce. Od ponad 20 lat zajmujemy się importem i dystrybucją artykułów wyposażenia wnętrz. Zarządzamy marką home&you.

Nasz biznes rozwija się bardzo dynamicznie, a celem działu Księgowości jest wsparcie go na każdym etapie.

Jeśli chcesz mieć realny wpływ na zmiany i w miłej atmosferze budować swoje kompetencje, aplikuj do nas!

Miejsce pracy: Kowale, k. Gdańska, od lutego 2021: Czaple

OD KANDYDATÓW OCZEKUJEMY:

  • minimum średniego wykształcenia (w przypadku wyższego wykształcenia preferowane kierunki to Towaroznawstwo lub Technologia produkcji)
  • mile widziane 2-letnie doświadczenie w pracy w Dziale Kontroli Jakości
  • znajomości MS Excel
  • znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym - B2
  • komunikatywności i umiejętności pracy w zespole
  • zdolności planowania i organizacji pracy własnej
  • samodzielności
  • dokładności i terminowości

TWOJE ZADANIA:

  • planowanie kontroli jakościowej dostaw
  • kontrola i ocena jakości dostaw według wyznaczonych kryteriów ilościowych, jakościowych oraz prawidłowego oznakowania
  • weryfikacja zgłoszonych niezgodności i wad jakościowych produktów
  • aktywny udział w procesie analizowania przyczyn niezgodności
  • przygotowanie raportów z kontroli jakości, nadzór i archiwizacja zapisów
  • kwalifikacja i udział w likwidacji wadliwych towarów
  • czynny udział w działaniach usprawniających procesy jakościowe mających na celu:
  • zwiększenia efektywności kontroli wejściowej towaru
  • uniknięcie lub zminimalizowanie wad jakościowych
  • optymalizację opakowań produktów
  • odpowiednie zabezpieczenie przesyłek dla klientów sklepu on-line
  • zastępstwa pracowników w Dziale Kontroli Jakości
  • współpraca z innymi działami Firmy w temacie jakości
  • dbałość o kształtowanie projakościowej świadomości wśród pracowników

ZAPEWNIMY TOBIE:

  • umowa o pracę
  • dostęp do karty Multisport
  • dostęp do opieki medycznej
  • dostęp do ubezpieczenia na życie
  • jasna ścieżka kariery
  • w pełni wyposażone stanowiska pracy
  • home office
  • program poleceń dla pracowników
  • kupony rabatowe
  • bezpłatne napoje dla pracowników
  • bezpłatny parking
  • bądź sobą!

BRZMI CIEKAWIE? DOŁĄCZ DO NAS!

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy