Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Kontroli Jakości

Flavourtec Sp. z o.o.

  • Geodetów 28, Gdańsk
    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Geodetów 28

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • prowadzenie kontroli wewnętrznej przebiegu procesów produkcji, jakości powstającego produktu w całym ciągu produkcyjnym

  • kontrola jakości produktów, surowców, opakowań, etykiet

  • wykonywanie analiz chromatograficznych, archiwizacja prób

  • udział w analizie reklamacji

  • sporządzanie i aktualizowanie kart charakterystyk wyrobu gotowego

  • inicjowanie działań korygujących/zapobiegawczych

  • tworzenie kompletacji (nowych indeksów) w systemie, nadzór nad kodami kreskowymi EAN

  • współpraca z innymi działami w organizacji w ramach rozwoju oraz ciągłej poprawy procesów i systemów zarządzania jakości

Nasze wymagania

  • doświadczenie w obsłudze chromatografu gazowego

  • samodzielność, nastawienie na naukę i współpracę – dzielimy się wiedzą, wspólnie działamy

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki chemia, technologia chemiczna lub pokrewne)

  • zaawansowana znajomość MS Excel, wysokie umiejętności analityczne,

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego

To oferujemy

  • dogodne warunki i godziny pracy – od 7 do 15 pon. - pt., nowoczesny budynek, dział R&D

  • stawiamy na samodzielność i samorealizację – nuda u nas nie grozi, dzielimy się wiedzą

  • umowę o pracę

  • mamy świetnych ludzi i atmosferę - „niekorporacyjna” kultura, liczy się współpraca, wspólny cel

  • możliwość pracy w międzynarodowym środowisku

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • dodatkowe świadczenia socjalne

TAR HEEL CAPITAL jest wiodącą polską firmą w branży private equity, który pomaga firmom osiągnąć pozycje liderów rynku, a inwestorom zapewnia ponadprzeciętne stopy zwrotu. Jesteśmy partnerem dla przedsiębiorców szukających kapitału, który przyśpieszy rozwój biznesu, dla właścicieli planujących sprzedaż swojej firmy, dla menadżerów chcących zostać wspólnikami w biznesie oraz dla kandydatów chcących rozwijać swoje kompetencje w dynamicznym zespole inwestycyjnym.

FLAVOURTEC jest spółką należącą do portfela THC i jednym z wiodących producentów liquidów do e-papierosów w Unii Europejskiej. Firma dysponuje nowoczesnym zakładem produkcyjnym, posiada swój własny dział badawczo-rozwojowy, a do produkcji wykorzystuje certyfikowane składniki od europejskich dostawców. Spółka prowadzi odpowiedzialny marketing, którego podstawowym założeniem jest kierowanie informacji wyłącznie do dorosłych osób palących papierosy bądź e-papierosy. Jej produkty spełniają wszystkie standardy bezpieczeństwa i dostępne są na wielu rynkach europejskich. Wartości firmy i jej pracowników, którymi kierują się w swoim działaniu to: pasja i doświadczenie, Innowacyjności i przedsiębiorczość, odwaga i zwinność. Więcej informacji o firmie można przeczytać na https://flavourtec.net.

Tar Heel Capital w związku z dynamicznym rozwojem naszej spółki poszukuje kandydatów na stanowisko: KONTROLERA FINANSOWEGO

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji wraz z klauzą klikając w przycisk aplikowania.

Uprzejmie informujemy, iż skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.