Logo Pracuj.pl

Asystent ds. Kontroli Jakości

​Animex Kutno Sp. z o.o. Oddział K1 w KutnieO firmie

  • Kutno, łódzkie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

​Animex Kutno Sp. z o.o. Oddział K1 w Kutnie

Intermodalna 8

Kutno

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • wsparcie w codziennych zadaniach działu jakości,
  • wspieranie działu produkcji w rozwiązywaniu problemów jakościowych,
  • przygotowywanie analiz i raportów bieżących,
  • kontrola procesów technologicznych pod kątem jakości,
  • audyty procesu, audyty wewnętrzne,
  • nadzorowanie dokumentacji,
  • ocena jakościowa surowca, produktu i opakowań,
  • monitorowanie CCP,
  • identyfikacja partii produkcyjnych,
  • przygotowywanie odpowiedzi na zgłoszenia reklamacyjne.

Nasze wymagania

  • roczne doświadczenie w dziale jakości w branży spożywczej,
  • mile widziane praktyki w przetwórstwie mięsnym,
  • znajomość metody zapewniania bezpieczeństwa żywności HACCP,
  • znajomość systemów IFS/BRC,
  • znajomość programów MS Office,
  • umiejętność pracy w zespole,
  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • umowę o pracę,
  • rozwój przez działania w konkretnych zadaniach,
  • jasno określoną ścieżkę rozwoju,
  • bogaty pakiet socjalny (m.in. wczasy pod gruszą, dofinansowanie do żłobka lub przedszkola).

ANIMEX jest największą na rynku polską firmą specjalizującą się w produkcji więdlin i mięsa. Należymy do światowego giganta Smithfield Foods Incorporated, będącego częścią globalnej firmy WH Group – największego producenta mięsa wieprzowego na świecie. ANIMEX jest właścicielem uznanych marek mięsa i wędlin, takich jak: Krakus, Berlinki, Morliny, Yano, Mazury czy Morlinki.

Asystent ds. Kontroli Jakości, Intermodalna 8, Kutno