Oferta pracy

Asystent ds. Kontroli Jakości Produktu (home decor)

BBK S.A. (właściciel marki home&you)

Azymutalna 11

Matarnia

Gdańsk

Twój zakres obowiązków

  • zapewnienie bezpieczeństwa zgodnie z prawem unijnym, optymalnego poziomu jakości oraz oznakowania zamawianych produktów,

  • współpraca z dostawcami z rynków międzynarodowych,

  • zapewnienie terminowości inspekcji zamawianych produktów,

  • prowadzenie bazy danych,

  • przeprowadzanie procesów reklamacji w przypadku wykrycia wad jakościowych,

  • czynny udział w działaniach usprawniających procesy jakościowe,

  • dbałość o kształtowanie projakościowej świadomości wśród pracowników.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki to Towaroznawstwo, Inżynieria produkcji),

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego (poziom średniozaawansowany),

  • dobra znajomość MS Excel,

  • umiejętności analityczne,

  • zdolność planowania i organizacji pracy własnej,

  • wysoko rozwinięte umiejętności komunikacyjne i umiejętności pracy w zespole,

  • dokładność i terminowość,

  • chęć do nauki i poszerzania swoich kompetencji.

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy w obszarze Jakości.

To oferujemy

  • współpracę z dostawcami z całego świata,

  • dostęp do produktów zanim pojawią się w sklepach,

  • wpływ na finalny wygląd produktu, który trafia na półki salonów home&you,

  • współpracę z obszarami całego łańcucha dostaw,

  • atmosferę jak w „home”,

  • wykorzystanie języka angielskiego w codziennej pracy,

  • nowe wyzwania w obszarze, w którym każdy dzień jest inny,

  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych,

  • dobrze skomunikowaną lokalizację – znajdujemy się kilka minut od stacji PKM Port Lotniczy.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • elastyczny czas pracy

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

  • firmowa drużyna sportowa

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • program rekomendacji pracowników

  • premia za wyniki

Jesteśmy miłośnikami wnętrz w dobrym stylu. Lubimy mieć swój udział w dodawaniu im elegancji, funkcjonalności, wprowadzaniu niezwykłego nastroju. Właśnie dlatego od ponad 20 lat dostarczamy Ci produkty, które podkreślą wyjątkowy charakter Twojego domu.

Essex jest pierwszą marką wprowadzoną przez nas na rynek. Nasze produkty są dostępne w największych sieciach hipermarketów, cash&carry, supermarketów i dyskontów w Polsce i Europie Środkowej i Wschodniej.

Przewiń do profilu firmy