Oferta pracy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?
PV POLAND sp. z o.o.

Asystent ds. Kontroli Jakości Telefonicznej Sprzedaży i Obsługi Klienta

PV POLAND sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ważna jeszcze 19 dni
    do: 03 cze 2021
  • umowa o pracę, umowa zlecenie, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Odsłuchiwanie rozmów prowadzonych przez konsultantów z klientami Firmy;

  • Weryfikacja poprawności i efektywności prowadzonych rozmów i ocena ich jakości;

  • Nadzór i kontrola nad ilością przeprowadzonych rozmów przez konsultantów i czasem trwania połączeń;

  • Opracowywanie i wdrażanie we współpracy z Managerem Działu działań mających na celu podniesienie jakości telefonicznej obsługi klienta oraz efektywności sprzedaży oferowanych produktów/usług.

  • Raportowanie przeprowadzonych działań i otrzymanych wyników do Managera Działu;

  • Inne zadania zlecone przez Managera związane z zajmowanym stanowiskiem pracy;

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy na takim samym lub podobnym stanowisku mile widziane;

  • Doświadczenie w telefonicznej sprzedaży i obsłudze klienta (doświadczenie w bezpośredniej sprzedaży i obsłudze klienta będzie dodatkowym atutem);

  • Doświadczenie w telefonicznym oferowaniu usług i produktów klientom;

  • Doświadczenie w budowaniu i podtrzymywaniu relacji z klientami;

  • Umiejętność dokonywania obiektywnej oceny działań podejmowanych przez inne osoby;

  • Komunikatywność i łatwość nawiązywania kontaktów;

  • Samodzielność, odpowiedzialność i skrupulatność w wykonywaniu powierzonych zadań;

  • Wysoki poziom umiejętności organizacyjnych;

  • Znajomość pakietu MS Office;

To oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie;

  • Elastyczną i stabilną formę zatrudnienia;

  • Możliwość rozwoju zawodowego;

  • Dużą swobodę w działaniu i możliwość realizacji własnych pomysłów;

  • Pracę od poniedziałku do piątku w godzinach 9.00-17.00;

  • Pracę w miłej i przyjaznej atmosferze wśród młodych, lecz doświadczonych specjalistów;

  • Niezbędne narzędzia pracy m.in. laptop i telefon służbowy;

  • Pracę w nowoczesnym biurowcu klasy A;

  • Pracę w najbardziej rozwojowej branży w Polsce;

PV Poland Sp. z o.o. to nowoczesna firma z branży OZE, zajmująca się projektowaniem oraz instalacją farm fotowoltaicznych, systemów dedykowanych przedsiębiorstwom i gospodarstwom rolnym oraz elektrowni słonecznych dla domów jednorodzinnych.

Przewiń do profilu firmy