Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. kontroli jakości w centrali

Tubes International Sp. z o.o.

  • Poznań

    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Wykonywanie badań i pomiarów towarów dostarczanych od dostawców oraz towarów produkowanych;

  • Sporządzenie zapisów z przeprowadzonej kontroli według procedur wewnętrznych;

  • Raportowanie i udział w rozwiązywaniu problemów jakościowych;

  • Prowadzenie postępowań reklamacyjnych z dostawcami;

  • Wystawianie dokumentów jakościowych dla klientów;

  • Współpraca z innymi działami firmy przy realizacji powierzonych zadań;

Nasze wymagania

  • Wykształcenie techniczne lub wyższe techniczne;

  • Znajomość rysunku technicznego;

  • Znajomość obsługi komputera (pakietu MS Office);

  • Dobra znajomość j. angielskiego;

  • Umiejętność pracy w zespole;

  • Prawo jazdy kat. B;

Mile widziane

Doświadczenie na podobnym stanowisku;

Znajomość nowoczesnych systemów zarządzania jakością;

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę;

  • Możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji;

  • Pracę w doświadczonym zespole specjalistów;

  • Kompleksowe szkolenie wdrożeniowe;

  • pakiety medyczne na czas nieokreślony;

  • kursy językowe na umowie na czas nieokreślony;

Tubes International to profesjonalny partner w biznesie w zakresie dostarczania węży oraz złączy przemysłowych i przewodów hydrauliki siłowej dla każdej gałęzi przemysłu. Niezmiennie od 1993 roku firma koncentruje się na rozszerzaniu oferowanych produktów oraz rozwiązań dla przemysłu. Tubes International rozwija się na rynku krajowym jak i zagranicznym stale poszerzając swoją sieć sprzedaży i dystrybucji poprzez swoje oddziały.

37 oddziałów w Polsce i za granicą

80 057 produktów w ofercie

40 423 produktów w ofercie online

Tubes International jest firmą z wieloletnim doświadczeniem zajmującą się dystrybucją profesjonalnych rozwiązań dla każdej gałęzi przemysłu. Firma od 1993 roku oferuje specjalistyczne produkty w zakresie węży i złączy przemysłowych oraz hydrauliki siłowej stale rozszerzając swoją ofertę. Dzięki ponad 25-letniemu doświadczeniu Tubes International zbudowało szeroką sieć sprzedaży – współpracując od początku z cenionymi międzynarodowymi producentami, zapewniając produkty najwyższej jakości pod względem technicznym jak również bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Firma Tubes International stale poszerza swoją sieć dystrybucji poprzez rozwój swoich oddziałów oraz działań on-line zarówno na rynku krajowym jak i zagranicznym.

Przewiń do profilu firmy