Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Kontroli Jakości

Drukarnia PERFEKT S.A.

Połczyńska 99

Bemowo

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • pomoc przy zadaniach związanych z kontrolą jakości produktu/półproduktu występujących w procesach produkcyjnych,

Nasze wymagania

  • dokładność, pracowitość, zaangażowanie,

  • znajomość pakietu Office,

  • gotowość do pracy w systemie zmianowym,

  • wykształcenie poligraficzne będzie atutem,

To oferujemy

  • zatrudnienie w firmie, która jest liderem w swojej branży z nowoczesnym parkiem maszynowym,

  • stałe zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • możliwość rozwoju zawodowego,

  • pracę w młodym i sprawnym zespole,

  • Zgłoszenia proszę przesyłać poprzez przycisk Aplikuj.