Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. kontrolingu

PlichtaO firmie

  • Morska 318, Gdynia
    Gdynia, pomorskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę, kontrakt B2B
  • pełny etat
  • asystent

Plichta

Morska 318

Gdynia

Twój zakres obowiązków

  • Praca na arkuszach xls, weryfikowanie danych z systemem operacyjnym firmy

  • Samodzielny nadzór nad wybranymi zadaniami

  • Udział w raportowaniu danych zgodnie z wymogami Importera

  • Analiza kosztów i odchyleń

  • Współpraca przy tworzeniu biznesplanów nowych inwestycji

  • Udział w procesie budżetowania

  • Udział w procesie planowania i prognozowania

Nasze wymagania

  • Doświadczenia w obszarze finansów i rachunkowości

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku w dużej organizacji

  • Znajomość programu Symfonia

  • Dobra znajomość programu Excel

  • Umiejętności analityczne

To oferujemy

  • Umowę B2B lub umowę o pracę

  • Ciekawą i pełną wyzwań pracę w dużej spółce

  • Możliwość nauki i rozwoju

  • Benefity

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

Plichta

Nie czekaj – aplikuj już dziś!

Przewiń do profilu firmy