Oferta pracy

Asystent ds. korekt deklaracji ZUS

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 13 dni temu
  • Umowa zlecenie
  • Dodatkowa/tymczasowa
  • Asystent

SWPS Uniwersytet Humanistycznospołeczny to niepubliczna uczelnia akademicka prowadząca działalność badawczą oraz oferująca studia o profilu praktycznym i akademickim w Warszawie, Wrocławiu, Sopocie, Poznaniu i Katowicach.

Uczelnia należy do grona najbardziej aktywnych ośrodków badawczych w Polsce, a jej pracownicy mają realny wpływ na rozwój wielu dziedzin nauki. Wyniki prowadzonych przez nich badań znajdują zastosowanie w różnych obszarach gospodarki i życia społecznego. Na uczelni działa kilkanaście jednostek badawczych prowadzących interdyscyplinarne projekty.

Zespół Uniwersytetu SWPS tworzy ponad 700 osób – pracowników akademickich i pionu biznesowo-organizacyjnego. Uczelnia jest atrakcyjnym miejscem rozwoju zawodowego, zapewnia system atrakcyjnych benefitów pracowniczych. Tworzymy zróżnicowane i współdziałające środowisko profesjonalistów ceniących pracę na rzecz studentów, tworzenie wiedzy i jej praktyczne wykorzystanie. Pracownikami i współpracownikami uczelni są wybitni naukowcy, odnoszący sukcesy praktycy, artyści i przedstawiciele świata mediów. W związku z dynamicznym rozwojem uczelni poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Główne zadania:

  • Sporządzanie korekt dokumentów zgłoszeniowych i rozliczeniowych;
  • Sporządzanie deklaracji ZUS ZUA, ZZA ZWUA, ZIUA, ZCZA;
  • Sporządzanie pism do pracowników dotyczących składek ubezpieczeniowych.

Od kandydatów oczekujemy:

  • Wykształcenia wyższego lub średniego;
  • Min. 3-letniego doświadczenia w zakresie sporządzania korekt deklaracji ZUS;
  • Znajomości przepisów ubezpieczeń społecznych;
  • Bardzo dobrej znajomości programu Płatnik IPP oraz pakietu MS Office (Word, Excel).

Oferujemy:

  • Pracę czasową w ramach umowy zlecenia
  • Współpracę w profesjonalnym i przyjaznym otoczeniu.

Osoby zainteresowane ofertą prosimy o przesłanie CV za pośrednictwem przycisku APLIKUJ.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy