Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. księgowo-administracyjnych - Accounting Administrative Assistant

AG FOODS Spółka z o.o.

  • Bielsko-Biała

    Bielsko-Biała, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • bieżący nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, w tym nad dokumentami księgowymi, celem przekazania ich do biura rachunkowego,

  • wprowadzanie danych do systemu księgowego i bankowego,

  • przygotowywanie dla biura rachunkowego dokumentacji kadrowej (ewidencja czasu pracy i inne),

  • systematyczna kontrola nad terminową zapłatą należności,

  • wsparcie administracyjno-księgowe pozostałych komórek organizacyjnych,

  • wykonywanie prac biurowych związanych z bieżącymi potrzebami firmy,

  • nadzór nad utrzymaniem czystości.

Nasze wymagania

  • podstawowa wiedza w zakresie księgowości i kadr,

  • biegła obsługa komputera, w tym bardzo dobra znajomość programów pakietu Microsoft Office,

  • skrupulatność i analityczny umysł,

  • dobra organizacja pracy,

  • praca z dokumentami i programami komputerowymi.

To oferujemy

  • pracę stacjonarną w siedzibie firmy od poniedziałku do piątku, w biurze o wysokim standardzie,

  • umowę o pracę w pełnym wymiarze czasu pracy,

  • szansę wykorzystania swoich kompetencji w dalszym rozwoju,

  • ciekawą pracę w młodym, przyjaźnie nastawionym zespole,

  • wsparcie merytoryczne i pomoc w rozwoju,

  • dodatkowe benefity (np. karta FitProfit, świadczenie urlopowe, eventy).

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

Firma AG FOODS Group a.s. została założona w 1990 roku w Czechach, a od 2000 roku działa również w Polsce jako AG FOODS Sp. z o.o. z siedzibą w Międzyrzeczu Górnym k. Bielska-Białej. Jesteśmy nietuzinkową firmą i poszukujemy nieprzeciętnych pracowników. Jesteśmy zgranym zespołem, który chcemy poszerzyć o kolejną osobę.

Sprawdź nas na stronie: www.agfoods.pl, aby dowiedzieć o nas się więcej!

Przewiń do profilu firmy

Jeśli zatem:

  • jesteś osobą nietuzinkową o szerokich zainteresowaniach i chcesz coś zmienić w swoim życiu,

  • nie boisz się wyzwań i szybko się uczysz,

  • posiadasz umiejętność obsługi komputera (m.in. MS Office i innego oprogramowania), a Internet nie jest Ci obcy,

  • potrafisz znaleźć wspólny język w każdej sytuacji i umiesz pracować pod presją czasu,

  • posiadasz dodatkowe umiejętności (np. prawo jazdy) i inne zalety (np. znajomość języka angielskiego lub/i czeskiego) będące dodatkowym atutem.

To jesteś naprawdę odpowiednim kandydatem na to stanowisko i przekonaj nas, że właśnie Ciebie szukamy!

Nie ukrywamy, że doświadczenie na podobnym stanowisku zapewni łatwiejszy start w pracy, lecz nie upieramy się przy tym, bo ważniejsza jest Twoja motywacja do rozwoju w tym zakresie! Jeśli jesteś chętna/y do pracy, a przy okazji smakoszem dobrej kawy, gorącej czekolady lub herbaty, to prześlij nam swoje CV nie zapominając zarazem o swojej zgodzie na przetwarzanie danych osobowych, albowiem ze względu na RODO rozpatrywane będą tylko takie aplikacje.

Równocześnie zapewniamy, że przeczytamy wszystkie przesłane aplikacje, ale skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami do pracy.