Oferta pracy

Asystent ds. księgowo-kadrowych

GAWERT Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Asystent

Jesteśmy częścią grupy kapitałowej. Prowadzimy kompleksową obsługę wszystkich spółek wchodzących w skład grupy kapitałowej pełniąc faktyczną rolę pionu księgowego grupy.

Zakres obowiązków:

  • Wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu finansowo-księgowego zgodnie ze standardami rachunkowości oraz wewnętrznymi zasadami firmy
  • Uzgadnianie rozrachunków z kontrahentami i pracownikami
  • Pomoc w czynnościach płacowo - kadrowych adekwatna do posiadanego doświadczenia i zdobywanych umiejętności
  • Archiwizacja dokumentów księgowych
  • Bieżące wsparcie działu w innych pracach księgowych i administracyjnych

Wymagania:

  • Doświadczenie w pracy w dziale księgowości lub Min. średniego wykształcenia kierunkowego (rachunkowość i finanse, bądź ukończony kurs z zakresu rachunkowości)
  • Podstawowa znajomość zagadnień księgowych i rachunkowych
  • Samodzielność i odpowiedzialność,
  • Zaangażowanie w wykonywanie obowiązków służbowych
  • Otwartość na zmiany i pozytywne podejście do pracy,
  • Chęć dalszego uczenia się i rozwoju,
  • Biegła obsługa komputera
  • Znajomość programu Symfonia

Oferujemy:

  • Możliwość długofalowego rozwoju zawodowego,
  • Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczeń zawodowych pracownika
  • Przyjazną, partnerską atmosferę pracy
  • Dogodną lokalizację w centrum miasta
  • Wsparcie ze strony przełożonego oraz innych pracowników grupy spółek

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Zastrzegamy sobie możliwość odpowiedzi tylko na wybrane aplikacje.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy