Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Księgowości - Asystent ds. kadr i płac

"VATTAX" sp. z o.o.

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 4 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

Pracując z nami będziesz:

⁃ Wprowadzał dane do systemu enova365,

⁃ Administrował i archiwizował dokumentacją pracowniczą z zakresu kadrowo-płacowego lub księgowego,

⁃ Wspierał swoją pracą pracowników działu kadr i/lub płac lub księgowości,

⁃ Uczył się wielu nowych rzeczy!

Nasze wymagania

⁃ Interesujesz się zagadnieniami kard/ płac lub księgowości,

⁃ Nie masz doświadczenia, a chciałabyś je wreszcie zacząć zdobywać w wybranym obszarze,

⁃ Lubisz Excel (i znasz pakiet Office), cyferki, liczenie,

⁃ Nie boisz się zadawać pytań, gdy czegoś nie wiesz,

⁃ Studiujesz (lub ukończyłeś studia) na kierunkach ekonomicznych lub matematycznych i masz kilkanaście godzin wolnych tygodniowo,

⁃ Chcesz się rozwijać i uczyć, jesteś skrupulatny, dobrze organizujesz swoją pracę i zarządzasz sobą w czasie.

To oferujemy

  • Elastyczny grafik pracy oraz możliwość dostosowania godzin pracy do Twojej dyspozycyjności,

  • Szkolenia z zagadnień kadrowych, płacowych lub księgowych oraz programu kadrowo-płacowego i księgowego,

  • Wygodne biuro, klimatyzowane pokoje, kameralną atmosferę pracy oraz świetnych ludzi,

  • Rozwój zawodowy i możliwości awansu, bieżące wsparcie świetnych specjalistów swojej dziedzinie,

  • Kartę MultiSport, dofinansowanie opieki medycznej oraz dostawy owoców :-)

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • parking dla pracowników

Nasi specjaliści od ok 30 lat świadczą usługi z obszaru księgowości, kadr i płac, doradztwa podatkowego i usług prawnych. Przyczyniamy się do rozwoju firm naszych klientów, zaś Pracownicy mają możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w przyjaznej atmosferze.

Przewiń do profilu firmy

Miejsce pracy

Raszyn (pow. pruszkowski) - dogodny dojazd z Warszawy - mieścimy się na granicy Raszyna i Warszawy, w sąsiedztwie trasy szybkiego ruchu S2, w pobliżu przystanku autobusowego, mamy parking dla Twojego auta.

Czekamy na Twoje CV!

Rozwijaj swoje kompetencje razem z nami!