Ta oferta pracy jest nieaktualna od 158 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Księgowości Funduszy

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2018-01-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ProService Finteco jest miejscem dla tych, którzy poszukują wyzwań. Miejscem wspierającym Cię w realizowaniu pomysłów i podejmowaniu inicjatyw. Chciałbyś dołączyć do Firmy promującej kulturę współpracy, działania i poszukiwania nowych rozwiązań? Do Firmy specjalizującej się w outsourcingu profesjonalnych usług middle office oraz produktów IT wspierających procesy operacyjne TFI, banków i ubezpieczycieli? Szukamy właśnie Ciebie :)

    Miejsce pracy: Warszawa - Mokotów

    Opis stanowiska:

    Do zadań Pracownika należeć będzie:

    • przygotowywanie dokumentacji do wyceny
    • wprowadzanie operacji do systemu finansowo-księgowego
    • raportowanie do Klientów wewnętrznych i zewnętrznych
    • udział w projektach optymalizujących procesy
    • archiwizacja dokumentów
    • współpraca z innymi wydziałami Firmy

    Wymagania:

    Od Kandydata oczekujemy:

    • Wykształcenie kierunkowe (finanse, ekonomia)
    • Dobra znajomość Microsoft Excel,
    • Rzetelność i dokładność,
    • Komunikatywność,
    • Umiejętność analitycznego myślenia i pracy pod presją czasu,
    • Mile widziane doświadczenie w ramach rynku kapitałowego

    Dlaczego warto z nami pracować?

    szansa na zdobycie doświadczenia
    w branży
    finansowej

    stabilne
    zatrudnienie

    na podstawie
    umowy o pracę

    praca w zespole, który chętnie
    dzieli się wiedzą
    i doświadczeniem

    możliwość zgłaszania
    i realizowania własnych pomysłów

    Multisport/karty podarunkowe/ vouchery

    opieka medyczna

    sekcje zainteresowań Pracowników (biegowa, siatkarska, piłki nożnej, pływania, programowania
    i gier planszowych)

    możliwości rozwoju: projekty, rekrutacje wewnętrzne, szkolenia i konferencje

    dofinansowanie nauki języka angielskiego

    ubezpieczenie
    grupowe

    Kandydatów zainteresowanych ofertą pracy prosimy o przesłanie dokumentów (CV)
    klikając w przycisk:

    Odwiedź nas na

    Jednocześnie prosimy o umieszczenie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez ProService Finteco Sp. z o.o. (zgodnie z Ustawą z dnia 29. 08. 1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 ze zm.). Przyjmuję do wiadomości, ze przysługuje mi prawo dostępu do moich danych oraz do ich poprawiania.