Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. księgowości

HORIZONO firmie

  • Garwolin

    Garwolin, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa, rejestrowanie i weryfikacja faktur

  • Sprawdzanie poprawności wprowadzonych danych

  • Wystawianie faktur

  • Archiwizacja dokumentów

  • Przygotowywania dokumentacji do wysyłki

  • Dbanie o wysoką jakość usług transportowych oferowanych Klientom

Nasze wymagania

  • Znajomość języka angielskiego

  • Znajomość obsługi pakietu MS Office

  • Komunikatywność

  • Samodzielność w realizacji zadań

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Dynamizm, szybkość reagowania i adaptacja zmian

To oferujemy

  • Wynagrodzenie uzależnione od wyników pracy

  • Możliwość rozwoju na samodzielnym stanowisku

  • Dobrą atmosferę pracy