Oferta pracy

Asystent ds. księgowości i administracji

"Immobilis" Obsługa Nieruchomości sp. z o. o.O firmie

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Pełny etat
  • Asystent

Immobilis Obsługa Nieruchomości sp. z o.o. poszukuje kandydatów na stanowisko:

Zakres zadań:

  • Podstawowa znajomość zagadnień księgowych i rachunkowych
  • Weryfikacja dokumentów księgowych pod względem formalno-rachunkowym i podatkowym
  • Monitorowanie należności
  • Tworzenie i prowadzenie zestawień oraz rozliczeń
  • Codzienna pomoc pracownikom w różnych zadaniach administracyjnych
  • Dbanie o prawidłowy obieg dokumentów
  • Dobra znajomość pakietu MS Office
  • Rzetelność, odpowiedzialność, dokładność w wykonywaniu obowiązków
  • Dobra organizacja czasu pracy, terminowość
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Otwartość i chęć uczenia się nowych zagadnień
  • Współpraca z innymi Działami Firmy

Wymagania:

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku;
  • Bardzo dobra praktyczna znajomość zagadnień związanych rachunkowością, finansami oraz przepisami prawa podatkowego;
  • Umiejętność pracy w zespole;
  • Otwartość na zdobywanie nowych kwalifikacji;
  • Samodzielność i dobra organizacja pracy;

Nasza oferta:

  • Wynagrodzenie dostosowane do kwalifikacji i doświadczeń zawodowych pracownika;
  • Praca w profesjonalnym i rozwojowym zespole;
  • Możliwość budowania własnej kariery zawodowej w dynamicznie rozwijającej się organizacji;
  • Wsparcie ze strony przełożonego oraz innych pracowników grupy spółek.
Aplikacje zawierające CV ze zdjęciem prosimy przesyłać klikając przycisk Aplikuj.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 27.08.1997r. Dz. U. z 2002 r., Nr 101, poz. 923 ze zm."

tel. 602-711-500

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy