Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Księgowości

Poli

  • Wiejska 74, Inowrocław
    Inowrocław, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Poli

Wiejska 74

Inowrocław

Twój zakres obowiązków

  • bieżące i terminowe wprowadzanie i dekretowanie dokumentów księgowych,

  • monitorowanie rozrachunków,

  • rozliczanie zakupów kosztowych,

  • sporządzanie sprawozdań GUS,

  • bieżący monitoring zmian w przepisach podatkowych,

  • sporządzanie raportów i zestawień na potrzeby Zarządu,

  • przygotowanie danych do sporządzania deklaracji CIT,VAT,PIT.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe,

  • bardzo dobra znajomość ustawy o rachunkowości,

  • dobra znajomość przepisów podatkowych oraz umiejętność stosowania ich w praktyce,

  • min. 3-letnie doświadczenie na ww. stanowisku,

  • dobra znajomość pakietu MS Office,

  • samodzielność, terminowość, komunikatywność, dyspozycyjność,

  • bardzo dobra organizacja pracy,

  • znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.

To oferujemy

  • pracę w renomowanej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,

  • umowę o pracę,

  • pakiet dodatkowych świadczeń płacowych i pozapłacowych,

  • możliwości rozwoju zawodowego, szkolenia podnoszące kwalifikacje,

  • pracę w zgranym zespole.

Praca w Poli

  • codzienna realizacja zamówień dla dużych i znanych marek,

  • najnowsze rozwiązania technologiczne w zakresie termoformowania,

  • bycie częścią młodego, dynamicznie działającego zespołu,

  • możliwość rozwoju poprzez szkolenia i dostęp do specjalistycznej wiedzy,

  • okazja do rozwoju praktycznych umiejętności - nowoczesne systemy informatyczne, nauka języka angielskiego,

  • dodatkowe inicjatywy realizowane z myślą o pracownikach.

  • Jeśli chcesz być odpowiedzialny za tworzenie produktów, które trafiają do konsumentów na całym świecie i towarzyszą im w codziennym życiu, złóż swoje CV.