Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Księgowości

EUROMEDICO firmie

2 8003 800 brutto / mies.
  • Krzywa 6
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

EUROMEDIC

Krzywa 6

Katowice

Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej MED4KIDS

Zakres obowiązków:

  • Kontrola dokumentacji sprzedaży.
  • Uzgadnianie i weryfikacja danych niezbędnych do wystawienia faktur.
  • Kontrola procesu fakturowania.
  • Wyjaśnianie niezgodności księgowych.
  • Uczestniczenie w procesu zamknięcia okresów rozliczeniowych.
  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym.
  • Przygotowywanie raportów i zestawień na potrzeby Działu Marketingu i Klientów.
  • Kontakt z klientem krajowym i zagranicznym.

Oczekiwania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie zdobywania, preferowane z zakresu finansów lub rachunkowości.
  • Znajomość podstawowych zasad i przepisów z zakresu rachunkowości.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego.
  • Bardzo dobra znajomość MS Excel.
  • Dobra organizacja pracy; umiejętność pracy pod presją czasu.
  • Terminowość, skrupulatność, zaangażowanie.
  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Pracę w dynamicznie rozwijającej się organizacji działającej na rynkach zagranicznych.
  • Pracę w młodym, wspierającym zespole.
  • Możliwość rozwoju, podnoszenia kwalifikacji, szkoleń.

Ogłoszenie archiwalne