Asystent ds. księgowości

Kancelaria Porad Finansowo-Księgowych dr Piotr Rojek Sp. z o.o.

  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Konduktorska 33

Wełnowiec

Katowice

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie dokumentów księgowych do systemu F-K

  • weryfikacja wprowadzonych dokumentów pod względem VAT i podatku dochodowego

  • weryfikacja i uzgadnianie sald kont księgowych

Nasze wymagania

  • wykształcenie o profilu ekonomicznym

  • doświadczenie zawodowe na stanowisku w obszarze księgowości

  • znajomość programu Symfonia ERP Finanse i Księgowość

  • obsługa pakietu MS Office

  • umiejętność dobrej organizacji pracy i pracy w zespole

  • wykazywanie inicjatywy i zaangażowania w pracy

To oferujemy

  • możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę po okresie próbnym

  • możliwość udziału w lekcjach języka angielskiego

  • opiekę medyczną w Medicover

  • karnety sportowe MultiSport

  • pracę od poniedziałku do piątku

  • możliwość rozwoju zawodowego