Logo Pracuj.pl

Asystent ds. księgowości

PKF BPO Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.O firmie

PKF BPO Consult Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością Sp.k.

Księdza Hugona Kołłątaja 11

Opole

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie dokumentów źródłowych dedykowanego projektu klienta w systemie SAP,
  • sporządzanie raportów i zestawień finansowych na bazie zaksięgowanych dokumentów,
  • segregowanie i archiwizowanie dokumentów,
  • pomoc w innych pracach biurowych i administracyjnych w ramach działu.

Nasze wymagania

  • jesteś studentem w trakcie nauki, preferowane kierunki: rachunkowość, finanse, podatki,
  • posiadasz wiedzę z zakresu rachunkowości,
  • znasz język angielski w mowie i piśmie,
  • szybko się uczysz i potrafisz wykorzystywać wiedzę w praktyce,
  • charakteryzuje Cię chęć rozwoju w dziedzinie podatków i/lub rachunkowości,
  • posiadasz bardzo dobrą znajomość programu Excel.

Mile widziane

  • ukończyłeś liceum/technikum ekonomiczne.

Benefity

  • możliwość pracy zdalnej
  • spotkania integracyjne
  • program rekomendacji pracowników
  • umowa o pracę na czas określony
  • szkolenie merytoryczne
  • MultiSport

Etapy rekrutacji

1

Wysłanie aplikacji w języku polskim poprzez ,Aplikuj''

2

Weryfikacja CV oraz kontakt tylko z wybranymi kandydatami.

3

Zaproszenie na rozmowę rekrutacyjną

4

Informacja o statusie rekrutacji-końcowa decyzja

PKF BPO Consult jest częścią Grupy PKF Polska. PKF jest polską firmą należącą do międzynarodowej sieci PKF International. W ramach spółki realizujemy usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe dla Klientów polskich oraz międzynarodowych.

Aktualne oferty pracodawcy
AS/ROP/03/21

Asystent ds. księgowości, Księdza Hugona Kołłątaja 11, Opole