Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Księgowości

SmartHRO firmie

  • Poznań, wielkopolskie

  • Ogłoszenie wygasło 25 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Jesteśmy Agencją pośrednictwa pracy zarejestrowaną w KRAZ pod numerem 23064 i zapraszamy Państwa do udziału w procesie rekrutacji.

Dla naszego Klienta, NOWOCZESNEGO i rozwijającego się w ZAWROTNYM tempie producenta z branży wyposażenia wnętrz działającego w e-commerce, z siedzibą w Poznaniu poszukujemy SKRUPULATNEJ osoby, która dołączy do Zespołu księgowego. Aktualnie poszukujemy na stanowisko:

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI

Nr ref.: AK/2021
Miejsce pracy: Centrum miasta Poznań/woj.wielkopolskie

Główne zadania na stanowisku:

  • Wystawianie dokumentacji księgowej oraz magazynowej.
  • Sprawdzanie pod względem formalnym i rachunkowym zaksięgowanych dokumentów finansowo-księgowych.
  • Współpraca z działem obsługi klienta oraz działem logistyki.
  • Kontakt z dostawcami.

Oczekujemy:

  • Bardzo dobrej organizacji pracy własnej - bardzo ważne.
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem.
  • Doświadczenie w pracy w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem.
  • Min. 1 roczne doświadczenie w pracy w księgowości -warunek konieczny.
  • Znajomości przepisów księgowych oraz dokumentacji magazynowej.
  • Umiejętności współpracy zespołowej oraz systematyczności w wykonywanych zadaniach.

Klient oferuje:

  • Pracę od zaraz jeśli szukasz na szybko. Jeśli nie, to spokojnie, poczekamy. :)
  • Atrakcyjne wynagrodzenie stałe, adekwatne do umiejętności.
  • Umowę o pracę.
  • Premię wypłacaną w systemie miesięcznym, zależną od wyników.
  • Miłą i przyjazną atmosferę pracy oraz zgrany i doświadczony Zespół.
  • Wsparcie całego Zespołu, potrzebne szkolenia.
  • Dynamiczne środowisko pracy.
  • Biuro zlokalizowane w centrum miasta, bardzo dobrze skomunikowane.
  • Opiekę medyczną, wyjścia integracyjne, ciasto i owoce w biurze :)
  • Możliwość dalszego rozwoju i awansu w strukturze, która cały czas się rozwija.
Oczekują Państwo nowych wyzwań zawodowych?
Jeśli tak, to ta oferta jest dla Państwa!
Prosimy o wysyłanie CV w języku polskim oraz dopisanie w CV zgody:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez SmartHR z siedzibą w Poznaniu 61-806 u. Św. Marcin 29/8 dla potrzeb niezbędnych do realizacji obecnego procesu rekrutacji oraz przyszłych rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922)”

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi Kandydatami. Z góry dziękujemy za wyrozumiałość.

Ogłoszenie archiwalne