Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Księgowości

KANCELARIA AUDYTORSKA MAŁGORZATA JURGAO firmie

  • Nehringa 8, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

KANCELARIA AUDYTORSKA MAŁGORZATA JURGA

Nehringa 8

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • weryfikacja i księgowanie dokumentów księgowych zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa oraz ustawą o rachunkowości i przepisami podatkowymi – wg wskazań Głównego Księgowego,

  • księgowanie wyciągów bankowych, kontrola rozrachunków, potwierdzanie i uzgadnianie sald z kontrahentami,

  • udział w sporządzaniu deklaracji podatkowych, w tym CIT, PIT, VAT,

  • udział w sporządzaniu sprawozdania finansowego,

  • udział w sporządzaniu deklaracji do GUS, Intrastat,

  • przygotowanie raportów analitycznych (finansowych),

  • kompletowanie i archiwizowanie dokumentacji,

  • prowadzenie spraw administracyjnych działu.

Nasze wymagania

  • wykształcenie ekonomiczne z zakresu finansów i rachunkowości (Absolwenci technikum ekonomicznego i/lub Studenci kierunku finanse i rachunkowość),

  • 1-2 letnie doświadczenie zawodowe w dziale księgowości,

  • podstawowa wiedza z zakresu rachunkowości, podatków i finansów,

  • znajomość MS Excel na poziomie średniozaawansowanym,

  • samodzielność, odpowiedzialność i zaangażowanie,

  • dobra organizacja czasu pracy oraz umiejętność pracy w zespole i z Klientem.

Mile widziane

  • znajomość programowania Symfonia FK,

To oferujemy

  • stabilne warunki pracy,

  • rozwój kompetencji zawodowych w kierunku specjalisty ds. księgowości,

  • pracę w zespole profesjonalistów,

  • przyjazną atmosferę pracy.

Kancelaria o ugruntowanej pozycji na rynku w zakresie kompleksowej obsługi firm w przedmiocie rozliczeń księgowych, badania sprawozdań finansowych, doradztwa gospodarczego poszukuje Kandydatów na stanowisko Asystent ds. Księgowości.

Osoba na tym stanowisku będzie wspomagała zespół prowadzący pełną księgowość naszym Klientom oraz rozwijała się w kierunku samodzielnego specjalisty ds. księgowości.

Przewiń do profilu firmy