Oferta pracy

Asystent ds. księgowości

HOMAG

  • Kolorowa 2, Grunwald, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

HOMAG

Kolorowa 2

Grunwald

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie polskich i zagranicznych spółek w tematyce księgowej;

  • Księgowanie faktur zgodnie z obowiązującym prawem;

  • Zarządzanie treścią dla dostawców i klientów;

  • Fakturowanie alokacji wewnętrznych;

  • Optymalizacja procesów w Shared ServiceCenter;

  • Możliwość pracy z Poznania lub Środy Wlkp.

Nasze wymagania

  • Znajomość MS Office Excel i SAP;

  • Znajomość języka angielskiego (B2) lub znajomość języka niemieckiego;

  • Znajomość przepisów w zakresie wykonywanych zadań (UoR);

  • Umiejętność analitycznego myślenia, kojarzenia zdarzeń gospodarczych, łączenia faktów i dostrzegania zależności.

  • Praca z dużą ilością różnych danych i informacji;

  • Umiejętność samodzielnego planowania i realizowania wyznaczonych celów;

  • Odpowiedzialność za wykonywane zadania, systematyczność, terminowość, dokładność, koncentracja na zadaniach;

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • firmowa drużyna sportowa

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • program rekomendacji pracowników

HOMAG

Next Generationeering oznacza dla nas: rozumienie zespołu jako zespołu analitycznego i radość ze zdobywania doświadczenia i pracy z technologiami 4.0. Jako wiodąca firma z branży inżynieryjno-mechanicznej cieszymy się, gdy inni podzielają naszą pasję.

Przewiń do profilu firmy