Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. księgowości

AP KSIĘGOWOŚĆ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie i kompletowanie dokumentacji księgowej,

  • wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego oraz ich weryfikacja pod względem formalnym i merytorycznym,

  • wsparcie działu księgowego w bieżącej pracy.

Nasze wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu prawa podatkowego i rachunkowości,

  • chęć doskonalenia swoich umiejętności,

  • dobra organizacja pracy,

  • rzetelność i dokładność w wykonywaniu zadań.

To oferujemy

  • umowę o pracę,

  • udział w szkoleniach wewnętrznych i zewnętrznych,

  • możliwość zdobycia dużej wiedzy księgowej,

  • pracę w zgranym zespole,

  • opiekę medyczną,

  • stabilne warunki zatrudnienia,

  • możliwość rozwoju i awansu.

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • parking dla pracowników

AP KSIĘGOWOŚĆ SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Anioły Przedsiębiorczości powstała z myślą o przedsiębiorcach. Naszą ideą jest tworzenie firmy, która w kompleksowy sposób mogłaby wspierać właścicieli i managerów firm, zajmując się podatkami, księgowością i rachunkowością zarządczą. Świadczymy pełen zakres usług księgowych zarówno dla dużych przedsiębiorstw, jak i dla jednoosobowych działalności gospodarczych.

„Nigdy nie używam przekleństw – chyba, że dyskusja dotyczy podatków…”

– Mark Twain

Przewiń do profilu firmy