Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent ds. Księgowości

ARCADIS Sp. z o.o.O firmie

  • Aleje Jerozolimskie 142B, 02-305 Warszawa

    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Asystent

Arcadis zaprasza do współpracy osoby zaangażowane i z pozytywnym nastawieniem, które chcą swoją pracą wspierać realizację największych w Polsce projektów infrastrukturalnych, budowlanych, środowiskowych oraz związanych z gospodarką wodną. Jeżeli chcesz się rozwijać, zdobywać nowe doświadczenie, pracować w doświadczonym zespole pod kierunkiem najlepszych specjalistów w kraju, dołącz do nas!

Zakres obowiązków

  • Sprawdzanie dokumentów pod względem rachunkowym
  • Dekretacja i księgowanie: raportów kasowych, wydatków pracowniczych, faktur kosztowych
  • Wsparcie administracyjne Działu Księgowości, archiwizacja dokumentacji

Wymagania

  • Wykształcenie o profilu ekonomicznym ze specjalizacją w rachunkowości i finansów
  • Doświadczenie w pracy w księgowości (polskie standardy) stanowi atut
  • Znajomość zasad podatkowych (VAT i CIT)
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Dobra znajomość środowiska Microsoft Office (w szczególności Excel)
  • Doświadczenie z systemami ERP (SAP i/lub ORACLE) stanowi poważny atut

Oferujemy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę w pełnym wymiarze godzin,
  • Pracę w bardzo doświadczonym zespole księgowości,
  • Możliwość rozwoju poprzez uczestniczenie w społecznościach zawodowych Arcadis, wewnętrznych programach rozwojowych oraz zewnętrznych szkoleniach i wydarzeniach branżowych
  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz pakiet benefitów (pakiet medyczny Medicover i Centrum Damiana, karta sportowa Multisport lub karta Sodexo Pass, ubezpieczenie NNW Allianz), program wsparcia pracowników w życiu prywatnym Workplace Options,
  • Możliwość doskonalenia znajomości języka angielskiego i niemieckiego na kursach organizowanych w firmie.

Ogłoszenie archiwalne