Ta oferta pracy jest nieaktualna od 105 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. księgowości

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 06.06.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nr ref.: /249/04/2018/KL/19663
    Warszawa
    oferujemy:
    • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę na okres 3 miesięcy (realna możliwość przedłużenia umowy)
    • atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od posiadanego doświadczenia
    • ubezpieczenie zdrowotne, karta sportowa, szeroką ofertę szkoleń stacjonarnych oraz e-learningowych, premie uznaniowe, imprezy integracyjne
    • możliwość samorealizacji w nowo powstałym centrum biznesowym na warszawskiej Ochocie
    • pracę w organizacji, której misją jest promowanie francuskiego piękna wśród kobiet na całym świecie
    • rozwój kompetencji zawodowych w zespole młodych profesjonalistów
    zadania:
    • przetwarzanie faktur w systemie SAP
    • kontakt z dostawcami wewnętrznymi i zewnętrznymi
    • uzgadnianie kont zobowiązań
    • monitoring terminowego regulowania zobowiązań
    • możliwość tworzenia procedur
    • przygotowywanie raportów i analiz
    • prace administracyjne w dziale księgowym
    oczekujemy:
    • mile widziane pierwsze doświadczenie w pracy z liczbami, systemami oraz dokumentacją
    • wykształcenia wyższego kierunkowego lub w trakcie studiów (Finanse i Rachunkowość, Ekonomia, Zarządzanie)
    • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego – min. B2+/C1
    • podstawowej znajomości zagadnień z zakresu księgowości
    • znajomość systemu SAP – mile widziana
    • skrupulatności oraz dobrej organizacji czasu pracy
    • pełnej dyspozycyjności na okres wakacyjny
    Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47