Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Asystent ds. Księgowości

Acturis Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Legnicka 48f, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Acturis Poland Sp. z o.o.

Legnicka 48f

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Księgowanie oraz wystawienie faktur sprzedażowych

  • Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów księgowych

  • Sporządzanie zestawień finansowych w programie Excel

  • Kontakt z brokerami oraz dostawcami w kwestiach opłacania faktur

  • Administracja przebiegiem płatności

  • Pomoc w przygotowywaniu zestawień miesięcznych oraz rocznych

  • Pomoc w ogólnych zadaniach związanych z zarządzaniem biurem

Nasze wymagania

  • Ukończone studia wyższe preferowane kierunki: księgowość, matematyka, ekonomia

  • Bardzo dobry język angielski w mowie i piśmie (minimum B2)

  • Praktyczna znajomość programu Excel

  • Bardzo dobra uwaga na szczegóły

  • Umiejętność pracy indywidualnej i zespołowej

  • Zdolności komunikacyjne zarówno w języku polskim jak i angielskim

  • Gotowość do nauki

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy biurowej

  • Podstawowa znajomość procesu fakturowania oraz obsługi dokumentów księgowych

To oferujemy

  • możliwość zdobycia kwalifikacji księgowych

  • możliwość zmiany ścieżki kariery

  • możliwość rozwoju i awansu

  • stabilne zatrudnienie

  • pracę w międzynarodowej firmie

  • młody i kreatywny zespół

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

  • dodatkowy urlop

Jesteśmy liderem na rynku ubezpieczeniowym w Wielkiej Brytanii, gdzie działamy od 20 lat. Rozwijamy własną platformę internetową i z sukcesem dostarczamy innowacyjne rozwiązania. Do wrocławskiego oddziału firmy poszukujemy osób, które chcą wykorzystać swoje umiejętności (a nie doświadczenie!) w firmie IT i rozpocząć budowanie własnej ścieżki kariery właśnie w tej branży.

Przewiń do profilu firmy