Logo Pracuj.pl

Asystent ds. księgowości

Noble Finance S.A.O firmie

  • Wrocław, dolnośląskie
  • umowa o pracę, umowa na zastępstwo
  • pełny etat
  • asystent

Noble Finance S.A.

Gwiaździsta 66

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Regularne i terminowe wprowadzanie do obiegu wpływających do spółki dokumentów księgowych,
  • Księgowanie dokumentów – faktur zakupowych i sprzedażowych, księgowanie wyciągów bankowych,
  • Analiza dokumentów związanych z płatnościami, analiza kont bankowych,
  • Wsparcie przy realizacji bieżących zadań działu księgowego.

Nasze wymagania

  • Dobra, praktyczna znajomość pakietu Ms Excel,
  • Wykształcenie wyższe/ w trakcie studiów (mile widziane kierunkowe),
  • Gotowość do podjęcia pracy na zastępstwo,
  • Rzetelność i dokładność,
  • Umiejętność analitycznego myślenia i wyciągania wniosków.

To oferujemy

  • Zatrudnienie na umowę o pracę (zastępstwo);
  • Opiekę medyczną, kartę sportową;
  • Dołączenie do rozwijającej się instytucji finansowej z możliwością dalszego rozwoju.

Asystent ds. księgowości, Gwiaździsta 66, Wrocław