Oferta pracy

Asystent ds. Księgowości z j. francuskim (dział P2P)

SGS

  • lubuskie

    lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • asystent
  • praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur AP zagranicznych placówek SGS

  • procesowanie zamówień

  • obsługa zapytań od dostawców

  • audyt wydatków pracowniczych

  • obsługa zadań związanych z procesem zamknięcia miesiąca

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność min. 20h tygodniowo

  • zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze księgowości

  • znajomość j. francuskiego na poziomie komunikatywnym min. B1

  • znajomość j. angielskiego (umiejętność swobodnego porozumiewanie się)

  • znajomość MS Excel

  • umiejętność pracy w zespole

  • mile widziane studia ekonomiczne (w trakcie)

Mile widziane

  • studia ekonomiczne (w trakcie)

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie w godzinach biznesowych (z możliwością elastycznego dopasowania grafiku)

  • możliwość rozwoju w obszarze księgowości

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • możliwość pracy w pełni zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce lub w trybie hybrydowym w Katowicach

  • Program Poleceń Pracowniczych

  • Program Inicjatyw Pracowniczych

  • Benefity

  • dofinansowanie nauki języków

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

SGS

Firma SGS jest światowym liderem w dziedzinie kontroli, weryfikacji, testowania i certyfikacji. Jesteśmy uznawani za światowy wzorzec w dziedzinie jakości i rzetelności. Prowadzimy sieć ponad 2600 oddziałów i laboratoriów na całym świecie, które zatrudniają ponad 94 000 pracowników.

Przewiń do profilu firmy