Ta oferta pracy jest nieaktualna od 110 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Księgowości z j. niemieckim

  • Kraków, małopolskie pokaż mapę
  • Asystent
  • 01.02.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Ś

    Asystent ds. Księgowości
    z j. niemieckim

    innogy jest jednym z wiodących europejskich przedsiębiorstw energetycznych. Spółka działa w obszarach energii odnawialnej, dystrybucji i infrastruktury sieciowej oraz sprzedaży. innogy skupia się w swoich działaniach na oferowaniu obecnym i przyszłym klientom innowacyjnych i zrównoważonych produktów oraz usług, dzięki którym będą oni mogli w sposób bardziej efektywny korzystać z energii i podnosić jakość swojego życia.

    Krakowskie biuro innogy Business Services Polska Sp. z o.o. odpowiada za wewnętrzną obsługę innogy i grupy RWE, głównie za księgowość oraz finanse.

    www.innogy.com/krakow

    Obowiązki:

    • Wsparcie jednego z zespołów księgowych - Accounts Payable (Zobowiązania), Accounts Receivable (Należności), General Ledger (Księga Główna)
    • Prowadzenie korespondencji wewnętrznej oraz korespondencji z dostawcami w j. niemieckim
    • Pomoc w przygotowywaniu raportów kontrolnych oraz ich analiza
    • Inne ogólne prace administracyjno-biurowe

    Wymagania:

    • Znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację
      biznesową
    • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
    • Dokładność, sumienność oraz zaangażowanie w wykonywanie codziennych
      obowiązków
    • Sprawność w zakresie używania programów komputerowych (Excel, Outlook)
    • Znajomość systemu SAP oraz wiedza z podstaw rachunkowości będzie dużym
      atutem

    Oferujemy:

    • Pakiet szkoleń wprowadzających do obejmowanego stanowiska pracy
    • Szkolenia językowe i inne szkolenia rozwojowe
    • Stabilne zatrudnienie, umowę o pracę oraz pakiet socjalny (prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe, możliwość wyboru benefitów i inne)
    • Komfortowe warunki pracy: nowe biuro w dobrej lokalizacji, pokój relaksu,
      świeże owoce, różne wydarzenia integracyjne i przyjazna atmosfera
    • Pracę w międzynarodowym środowisku
    • Możliwość rozwoju w zakresie księgowości