Logo Pracuj.pl

Asystent ds. Księgowości z j. włoskim (dział P2P)

SGSO firmie

  • Katowice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa zlecenie
  • część etatu
  • praktykant / stażysta, asystent
  • praca zdalna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
  • rekrutacja zdalna
  • Запрошуємо працівників з України
Запрошуємо працівників з України
Роботодавець відкритий для працевлаштування громадян України

SGS

Graniczna 54

Katowice

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • księgowanie faktur AP zagranicznych placówek SGS
  • procesowanie zamówień
  • obsługa zapytań od dostawców
  • audyt wydatków pracowniczych
  • obsługa zadań związanych z procesem zamknięcia miesiąca
  • kontakt z zagranicznymi oddziałami placówkami SGS w języku włoskim i angielskim (mailowo i telefonicznie)

Nasze wymagania

  • dyspozycyjność w niepełnym wymiarze godzin (min. 20h tygodniowo)
  • zainteresowanie i chęć rozwoju w obszarze księgowości
  • znajomość j. włoskiego i angielskiego na poziomie minimum średniozaawansowanym
  • umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • znajomość MS Excel
  • studia ekonomiczne (w trakcie)

To oferujemy

  • zatrudnienie w ramach umowy zlecenie w godzinach biznesowych od poniedziałku do piątku (z możliwością elastycznego dopasowania grafiku)
  • pełne wdrożenie w obowiązki pod opieką doświadczonych członków zespołu
  • wsparcie na każdym etapie rozwoju w obszarze księgowości
  • możliwość nawiązania długodystansowej współpracy i realizowania własnej ścieżki kariery w naszej firmie
  • możliwość pracy w pełni zdalnej z dowolnego miejsca w Polsce lub pracy w trybie hybrydowym w zależności od potrzeb zleceniobiorcy
  • pracę w przyjaznej atmosferze i międzynarodowym środowisku
  • Program Poleceń Pracowniczych
  • Program Inicjatyw Pracowniczych

Benefity

  • dofinansowanie nauki języków
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • program rekomendacji pracowników

Jesteśmy SGS – światowym liderem w dziedzinie badań, inspekcji i certyfikacji, uznawanym za wzorzec jakości i rzetelności. W sieci ponad 2700 oddziałów i laboratoriów zatrudniamy przeszło 96000 pracowników, którzy poprzez wspólną pracę umożliwiają lepszy, bezpieczniejszy i bardziej połączony świat.

Aktualne oferty pracodawcy
REF12603M

Asystent ds. Księgowości z j. włoskim (dział P2P), Graniczna 54, Katowice