Oferta pracy

Asystent ds. Księgowości z językiem hiszpańskim

DSV ISS

  • Warszawa

    mazowieckie
  • ogłoszenie wygasło 6 lat temu
  • Asystent

Grupa DSV to jedna z wiodących firm z branży TSL (transport, spedycja, logistyka) na świecie.

W jej skład w Polsce wchodzą spółki DSV Road, DSV Air & Sea, DSV Solutions oraz DSV International Shared Services.

Aktualnie w Polsce Grupa DSV zatrudnia około 1400 pracowników.

DSV ISS, czyli najmłodsza Spółka w naszej Grupie, jest obecnie w fazie szybkiego rozwoju. Świadczymy usługi w zakresie księgowości, IT oraz rozpatrywania reklamacji. Jesteśmy obecni na całym świecie, jednak naszymi odbiorcami są głównie Spółki zrzeszonych w Grupie DSV w Europie. Praca w naszej firmie daje wyjątkową możliwość wzięcia udziału w budowaniu firmy od samego początku. Szukamy osób ambitnych i otwartych na nowe wyzwania. Jako nasz pracownik będziesz mieć możliwość wzięcia aktywnego udziału w tworzeniu standardów i procedur w dynamicznie rozwijającej się organizacji.

Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

ASYSTENT DS. KSIĘGOWOŚCI
Z JĘZYKIEM HISZPAŃSKIMNumer ref.: Nr ref.: FIN/HISZP/2016

Opis stanowiska:

  • bieżąca obsługa, rejestrowanie i weryfikacja faktur
  • sprawdzanie poprawności wprowadzonych danych
  • uzgadnianie kont dostawców do odpowiednich ksiąg w systemie finansowo-księgowym
  • przygotowywanie raportów na potrzeby lokalne
  • współpraca z oddziałami firmy w Europie i na świecie, w ramach Shared Service Centre
  • współtworzenie i optymalizacja wysokiej jakości procesów w zakresie prowadzonych działań

Wymagania:

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego umożliwiająca swobodną komunikację
  • bardzo dobra znajomość języka hiszpańskiego
  • mile widziane kilkumiesięczne doświadczenie w dziale księgowości/finansowym w środowisku międzynarodowym
  • atutem będzie wykształcenie w kierunku ścisłym (finanse, rachunkowość, ekonomia, matematyka itd.)
  • znajomość oprogramowania MS Office, w tym bardzo dobra znajomość programu Excel
  • umiejętność priorytetyzacji powierzonych zadań oraz dobra organizacja pracy
  • systematyczność, obowiązkowość, dokładność i terminowość w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy:

  • atrakcyjny pakiet socjalny
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • atrakcyjną lokalizację
  • zatrudnienie w stabilnej, nowocześnie zarządzanej firmie

Zainteresowanych Kandydatów prosimy o nadsyłanie aplikacji zawierających CV, z zaznaczeniem numeru referencyjnego, za pomocą:

Informujemy, że Administratorem zbioru danych osobowych jest spółka DSV International Shared Services sp. z o.o. z siedzibą w Ołtarzewie przy ul. Południowej 2.
Celem zbierania i przechowywania danych osobowych jest prowadzenie procesów rekrutacyjnych przez spółkę DSV International Shared Services sp. z o.o.
Przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych, ich poprawiania oraz wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych jest dobrowolne.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych dla realizacji obecnych i przyszłych rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych Dz. U Nr 133 poz. 883)”.

Informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne