Oferta pracy

Asystent ds. Księgowości (z językiem niemieckim)

Mettler-Toledo Sp. z o.o.O firmie

  • Poleczki 21, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Mettler-Toledo Sp. z o.o.

Poleczki 21

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Zamknięcie ksiąg AP i zakończenie uzgadniania kont AP.

  • Przygotowywanie płatności automatycznych i ręcznych.

  • Procesowanie faktur w VIM na różnych wyjątkach.

  • Księgowanie faktur wewnętrznych.

  • Uzgadnianie sald i płatności dla dostawców wewnętrznych.

Nasze wymagania

  • Znasz język niemiecki w stopniu dobrym,

  • Interesujesz się księgowością i w tym obszarze chciałbyś się rozwijać,

  • Jesteś skrupulatny i dbasz o szczegóły,

  • Posiadasz pierwsze doświadczenie w pracy biurowej/księgowości? Będzie ono Twoim dodatkowym atutem! :)

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Bonus roczny

  • Opieka medyczna

  • Ubezpieczenie grupowe

  • Home Office

  • Multikafeteria/ karta Multisport

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w obszarze księgowości oraz pracy w międzynarodowym środowisku

  • Możliwość poznania SAPa

  • Pracę z językiem niemieckim

  • Miłą atmosferę pracy :-)

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • możliwość pracy zdalnej

  • elastyczny czas pracy

  • opieka stomatologiczna

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • gry wideo w pracy

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • bony towarowe

  • paczki świąteczne

  • program rekomendacji pracowników

  • inicjatywy dobroczynne

METTLER TOLEDO is a leading global supplier of precision instruments and services. We are recognized as an innovation leader and our solutions are critical in key R&D, quality control, and manufacturing processes for customers in a wide range of industries including life sciences, food, and chemicals. We operate throughout the world with a culture shaped by innovation and international flair.

Przewiń do profilu firmy

Twoja rola

Jako Asystent w Dziele Księgowości będziesz miał możliwość pozniania wielu obszarów i zdobycia wiedzy, wspierając działania zespołu AP w codziennych czynnościach księgowych i czynnościach zamknięcia miesiąca w różnych jednostkach raportowania w Mettler-Toledo.