Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. laboratoryjnych

TEREZ PERFORMANCE POLYMERS SP. z o.o.

  • Rogoźnica (pow. rzeszowski)

    Rogoźnica (pow. rzeszowski), podkarpackie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • pobieranie i przygotowywanie próbek do badania

  • opisywanie i oznaczanie wielkości fizycznych, jakościowych, chemicznych, ilościowych

  • wykonywanie podstawowych badań laboratoryjnych i mechanicznych (oznaczanie popiołów, wilgoci, współczynnika płynięcia, obsługa wtryskarki, oznaczanie lepkości)

  • kontrola jakościowa dostarczonych surowców, materiałów, produktów

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie (mile widziane wykształcenie kierunkowe chemiczne, biologiczne lub pokrewne); wykształcenie wyższe (preferowane kierunki związane z tematyką tworzyw sztucznych) będzie dodatkowym atutem

  • wcześniejsze doświadczenie zawodowe związane z pracą w laboratorium

  • inicjatywa własna, wysoko rozwinięte zdolności organizacji pracy własnej

  • komunikatywność, nastawienie na pracę w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu, sumienność, precyzja w działaniu

  • gotowość do pracy zmianowej

Mile widziane

  • znajomość j. angielskiego będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • ciekawą pracę w międzynarodowym środowisku

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • sprawiedliwy i przejrzysty system wynagrodzeń doceniający zaangażowanie i posiadane kwalifikacje

  • środowisko pracy otwarte na potrzeby pracowników

  • możliwość rozwoju zawodowego w ramach struktury organizacyjnej firmy

  • atrakcyjny pakiet świadczeń socjalnych

TEREZ Performance Polymers Sp. z o.o. jest producentem zaawansowanych tworzyw konstrukcyjnych dla przemysłu motoryzacyjnego, AGD, sprzętu elektrycznego i elektronicznego.

Zainteresowane osoby zapraszamy do przesłania swojego CV za pomocą przycisku Aplikowania

Przewiń do profilu firmy