Oferta pracy

Asystent ds. legalizacji pobytu

Main Partners Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa

    mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło 2 lata temu
  • Asystent

Agencja Pracy Tymczasowej Main Partners Sp. z o.o. (certyfikat agencji zatrudnienia nr 13967) jest dynamicznie rozwijającą się firmą rekrutacyjną świadczącą usługi w zakresie rekrutacji oraz pracy tymczasowej.

Asystent ds. legalizacji pobytuNumer ref.: L/1/2017
Opis stanowiska:
  • obsługa administracyjno-prawna cudzoziemców w Polsce, w tym postępowań w zakresie legalizacji pracy i pobytu obywateli państw trzecich w Polsce (uzyskiwanie dokumentów pobytowych, zezwoleń na pracę i wiz)
  • nadzór nad dokumentacją administracyjną
  • kontakt z Urzędami
  • koordynacja obiegu dokumentów oraz dbanie o ich kompletność
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe prawnicze/ostatnie lata studiów prawniczych lub pokrewnych
  • Dyspozycyjność min. 4 dni w tygodniu
  • Biegła znajomość języka angielskiego w mowie i w piśmie,
  • Komunikatywność i zaangażowanie
  • Skrupulatność, rzetelność, dokładność
  • Umiejętność współpracy w zespole
  • Otwartość na nowe wyzwania,
  • Wysoka kultura osobista,
  • Zdolność do podejmowania samodzielnych decyzji oraz działania pod presją czasu
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego oraz nabycia nowych umiejętności,
  • pracę w międzynarodowym środowisku,
  • wynagrodzenie adekwatne do kwalifikacji

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy