Oferta pracy

Asystent ds. Logistyki

Electropoli Poland Sp z o.o.O firmie

Electropoli Poland Sp z o.o.

Michała Grażyńskiego 141

Bielsko-Biała

Jesteśmy profesjonalnym dostawcą usług obróbki powierzchniowej w zakresie ochrony antykorozyjnej i aspektu wizualnego detali wykonanych z metalu i tworzyw sztucznych. Posiadamy nowoczesne linie lakiernicze i galwaniczne o wysokiej wydajności i wysokich parametrach powłoki. Obecnie jesteśmy liderem europejskim w branży powłok ochronnych dla motoryzacji.

OPIS STANOWISKA:

Osoba zatrudniona na stanowisku Asystenta ds. Logistyki będzie odpowiedzialna m.in.za:

  • pozyskiwanie, monitorowanie i analiza harmonogramów dostaw do klienta;
  • opracowanie szczegółowego i optymalnego planu produkcji;
  • nadzór nad bieżącą realizacją planów produkcyjnych i sporządzanie raportów;
  • tworzenie harmonogramów wysyłek do klientów i nadzór nad ich terminowością;
  • ścisła współpraca z działem produkcji, jakości i technologii.

WYMAGANIA:

  • wykształcenie minimum średnie, mile widziane wyższe z zakresu logistyki,
  • min. pół roku doświadczenia w dziale logistyki / magazynu,
  • dobra znajomość języka angielskiego – warunek konieczny,
  • mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • podstawowa wiedza w zakresie metod i technik zarządzania zapasami,
  • podstawowa znajomość procesów planowania dystrybucji,
  • komunikatywność, dyspozycyjność i umiejętność pracy w zespole.

FIRMA OFERUJE:

  • atrakcyjny pakiet wynagrodzenia wraz z premią, dodatkami i nagrodami oraz bogatymi świadczeniami z Zakładowego Funduszu Świadczeń Socjalnych,
  • możliwość rozwoju zawodowego – system szkoleń, ścieżka rozwoju w wewnętrznej strukturze firmy, kursy specjalistyczne i podnoszące kwalifikacje,
  • pakiet kultura – konkursy dla pracowników oraz ich dzieci, dofinansowanie do biletów do teatru, kina oraz wycieczek turystycznych dla pracowników i ich rodzin,
  • pakiet zdrowie – dofinansowane przez pracodawcę ubezpieczenia zdrowotne (prywatna służba zdrowia) dla pracowników i ich rodzin,
  • pakiet sport – dofinansowane przez pracodawcę karnety sportowe (baseny, siłownie) oraz aktywności sportowe pracowników (piłka nożna, bieganie, triatlon),
  • stołówka pracownicza oferująca śniadania i obiady w atrakcyjnych cenach,
  • możliwość rozwojowej i satysfakcjonującej pracy w dobrej atmosferze, w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji w branży Automotive.

Osoby zainteresowane prosimy o przesłanie CV i listu motywacyjnego, podając w temacie wiadomości nazwę stanowiska: Asystent ds. Logistyki

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Electropoli Poland Sp z o.o., w celu realizacji procesu rekrutacyjnego.

Wyrażam  zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w dokumentach aplikacyjnych, przez Electropoli Poland Sp z o o., w celu realizacji przyszłych procesów rekrutacyjnych”.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

KONTAKT:

Electropoli Poland Sp. z o.o. 43-300 Bielsko-Biała, ul. Grażyńskiego 141, email: [email protected]; www.electropoli.pl 033 472 7309; 033 472 7310

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy