Oferta pracy

Asystent ds. Logistyki

Fiege Sp. z o.o. O firmie

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło 12 dni temu
  • Praca zdalna
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Firma FIEGE od niemal 150 lat obsługuje logistycznie międzynarodowych klientów z branży modowej, dóbr konsumpcyjnych, opon, opieki zdrowotnej, artykułów medycznych i wielu innych.

W centrum dystrybucyjnym w Dąbrowie Górniczej zarządzamy operacjami magazynowymi na potrzeby klientów będących producentami dóbr konsumenckich (drobne artykuły dla domu i biura oraz przemysłowe), a także zajmujemy się realizacją usług z zakresu spedycji międzynarodowej.

Szukasz nowych możliwości zawodowych w inspirującym środowisku pracy, z bardzo dobrymi perspektywami rozwoju u stabilnego pracodawcy?

Mamy zatem odpowiednią pozycję dla Ciebie w naszym centrum dystrybucyjnym w Dąbrowie Górniczej.

ZADANIA:

  •  będziesz wspierać procesy logistyczne od strony systemowej
  •  będziesz obsługiwać system magazynowy, wprowadzać dane i sporządzać raporty
  •  będziesz archiwizować dokumentację
  •  weźmiesz udział w inwentaryzacji
  •  będziesz ściśle współpracować z innymi działami

OCZEKUJEMY:

  • znajomości zasad funkcjonowania magazynu
  • znajomości pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel) i biegłości w obsłudze komputera
  • znajomości j. angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację - min. B1
  • umiejętności analitycznych oraz rzetelności i uważności na szczegóły
  • dobrze rozwiniętych umiejętności komunikacyjnych oraz współpracy w zespole
  • doświadczenia w obsłudze Klienta B2B
  • bardzo dobrej organizacji pracy i efektywnego działania pod presją czasu

FIEGE OFERUJE MI:

  • profesjonalne wdrożenie w obowiązki
  • pracę w międzynarodowym środowisku o wysokich standardach
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o pełnoetatową umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • pakiet pozafinansowych elementów wynagrodzenia, obejmujący: prywatną opiekę medyczną, bony pracownicze, paczki dla dzieci, zajęcia językowe i dofinansowanie dodatkowego ubezpieczenia
  • wsparcie Twojego zespołu i atmosferę służącą inspiracji

Przekonaj się, czy pasujesz do naszej oferty i aplikuj!

Na podstawie art. 13 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych), niniejszym informujemy, że:

Administratorem Pana/Pani danych osobowych jest Fiege Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bakalarska 15B lok. 5, 02-212 Warszawa;

Pana/Pani dane osobowe mogą być przekazywane innym podmiotom należącym do Grupy Fiege, tj. Fiege Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bakalarska 15B lok. 5, 02-212 Warszawa, Fiege e-Com Logistics Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bakalarska 15B lok. 5, 02-212 Warszawa, Fiege e-Com North Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie, ul. Bakalarska 15B lok. 5, 02-212 Warszawa;
Klikając w przycisk „Wyślij” zgadzasz się na przetwarzanie przez Spółki Grupy Fiege  Twoich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

W każdym czasie możesz cofnąć zgodę, kontaktując się z nami pod adresem [email protected] .

Twoje dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych ustawach szczegółowych (według wymogów ogłoszenia), przetwarzamy w oparciu o przepisy prawa i ich podanie jest konieczne do wzięcia udziału w rekrutacji. Pozostałe dane osobowe (np. wizerunek) przetwarzamy na podstawie Twojej dobrowolnej zgody, którą wyraziłaś/eś wysyłając nam swoje zgłoszenie rekrutacyjne i ich podanie nie ma wpływu na możliwość udziału w rekrutacji.

Masz prawo dostępu do swoich danych, w tym uzyskania ich kopii, sprostowania danych, żądania ich usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz przeniesienia podanych danych (na których przetwarzanie wyraziłeś zgodę) do innego administratora danych. Masz także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych. Cofnięcie zgody pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.

Twoje dane osobowe przetwarzamy w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu przez okres 36 miesięcy.

Twoje dane osobowe możemy przekazać dostawcom usługi publikacji ogłoszeń o pracę, dostawcom systemów do zarządzania rekrutacjami, dostawcom usług IT takich jak hosting oraz dostawcom systemów informatycznych.

Informujemy, że możemy przekazywać Twoje dane osobowe poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG), m.in. do USA  W związku z przekazywaniem Twoich danych osobowych poza EOG zadbaliśmy o to, aby nasi dostawcy dawali gwarancje wysokiego stopnia ochrony danych osobowych. Gwarancje te wynikają w szczególności ze zobowiązania do stosowania standardowych klauzul umownych przyjętych przez Komisję UE lub uczestnictwa w programie „Tarcza Prywatności” (Privacy Shield), ustanowionym na mocy decyzji wykonawczej Komisji (UE) 2016/1250 z dnia 12 lipca 2016 r. w sprawie adekwatności ochrony zapewnianej przez Tarczę Prywatności UE-USA.

Masz prawo żądać od nas przekazania kopii odpowiednich zabezpieczeń (środków ochrony), jakie stosujemy w związku z przekazywaniem Twoich danych poza EOG, kierując swoje zapytanie: [email protected].

Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza, Roździeńskiego 12

Agnieszka Tosza – Starszy Specjalista ds. Personalnych

Tel: 609-370-042

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy