Ta oferta pracy jest nieaktualna od 453 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Logistyki i wsparcia Sprzedaży w Dziale Eksportu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 06.04.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    top

    Firma NoriDane Foods A/S  jest częścią grupy Nortura oraz jej wyłącznym przedstawicielem w Polsce. To zarazem jeden z większych eksporterów mięsa w Europie z biurami handlowymi na całym świecie.

    Więcej informacji można znaleźć na nasze stronie internetowej: www.noridane.com

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

    OPIS STANOWISKA

    • Kontakty z kluczowymi klientami handlowymi, partnerami transportowymi
    • Obsługa wysyłek eksportowych oraz importowych
    • Obsługa posprzedażowa
    • Prowadzenie spraw administracyjnych
    • Kontakty z oddziałami zagranicznymi

    WYMAGANIA

    • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (dodatkowy język będzie atutem)
    • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
    • Umiejętność pracy pod presją czasu
    • Mile widziane wykształcenie techniczne lub ekonomiczne itp.
    • Umiejętność szybkiego uczenia się -  Szukamy osób ambitnych, przebojowych lubiących nowe wyzwania

    OFERUJEMY

    • Pracę dla prężnie rozwijającego się międzynarodowego koncernu
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    • Miejsce pracy: Warszawa
    • Szkolenia zagraniczne w naszych oddziałach
    • Udział w targach branżowych na całym świecie
    • Pracę w młodym zespole

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.