Ta oferta pracy jest nieaktualna od 309 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. Logistyki i wsparcia Sprzedaży w Dziale Eksportu

  • Warszawa, mazowieckie
  • Asystent
  • 2 - 4 tys. zł brutto
  • 06.04.2017

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

top

Firma NoriDane Foods A/S  jest częścią grupy Nortura oraz jej wyłącznym przedstawicielem w Polsce. To zarazem jeden z większych eksporterów mięsa w Europie z biurami handlowymi na całym świecie.

Więcej informacji można znaleźć na nasze stronie internetowej: www.noridane.com

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Wynagrodzenie: 2 - 4 tys. zł

OPIS STANOWISKA

  • Kontakty z kluczowymi klientami handlowymi, partnerami transportowymi
  • Obsługa wysyłek eksportowych oraz importowych
  • Obsługa posprzedażowa
  • Prowadzenie spraw administracyjnych
  • Kontakty z oddziałami zagranicznymi

WYMAGANIA

  • Biegła znajomość języka angielskiego na poziomie C1 (dodatkowy język będzie atutem)
  • Komunikatywność, umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność pracy pod presją czasu
  • Mile widziane wykształcenie techniczne lub ekonomiczne itp.
  • Umiejętność szybkiego uczenia się -  Szukamy osób ambitnych, przebojowych lubiących nowe wyzwania

OFERUJEMY

  • Pracę dla prężnie rozwijającego się międzynarodowego koncernu
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Miejsce pracy: Warszawa
  • Szkolenia zagraniczne w naszych oddziałach
  • Udział w targach branżowych na całym świecie
  • Pracę w młodym zespole

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Na tym etapie rekrutacji pracodawca chce pozostać anonimowy. Dowiedz się więcej