Oferta pracy

Asystent ds. logistyki i zaopatrzenia

Nanotech Elektronik Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Jesteśmy rozwijająca się firmą technologiczną z własną produkcją i nowoczesnymi produktami. Jeśli twoim celem jest rozwój zawodowy i pragnienie, aby stać się wysokiej klasy specjalistą w najbardziej perspektywicznej i stabilnie rozwijającej się branży - zapraszamy do podjęcia pracy u nas.

Opis stanowiska

Magazyn

  • Odbiór towaru
  • Kompletowanie towaru (sortowanie, etykietowanie)
  • Wydawanie przesyłek kurierskich
  • Kompletowanie zamówień do montażu
  • Wysyłka/dostarczenie do podwykonawców

Logistyka transportu

  • Organizacja, koordynacja i monitoring dostaw
  • Współpraca z agencjami celnymi i firmami spedycyjnymi
  • Weryfikacją kompletności dokumentów przewozowych

Fakturowanie

  • Wystawienie faktur (VAT, zaliczkowe, końcowe)

Wymagania

  • Wykształcenie średnie, preferowane wyższe techniczne
  • Praktyczna znajomość obsługi komputera i MS Office (w szczególności MS Excel)
  • Mile widziana znajomość języka angielskiego lub rosyjskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • przyjazną atmosferę pracy w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • zatrudnienie na pełen etat na podstawie umowy o pracę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • szkolenia wewnętrzne, rozwój zawodowy

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy