Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Logistyki

Surchem Sp. z o.o.O firmie

Surchem Sp. z o.o.

Fabryczna 17

Łódź

Twój zakres obowiązków

  • wyszukiwanie transportów krajowych i zagranicznych

  • przygotowywanie zleceń transportowych krajowych i zagranicznych

  • wprowadzanie dokumentów magazynowych

  • nadzór nad dokumentacją

  • tłumaczenie dokumentów związanych z produktem

  • wystawianie faktur i dokumentów towarzyszących

  • kontakt z dostawcami krajowymi i zagranicznymi w zakresie organizacji transportów

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (adekwatne do stanowiska)

  • mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku

  • znajomość języka angielskiego

  • doskonała organizacja pracy własnej

  • znajomość komputera w tym pakietu MS Office

To oferujemy

  • atrakcyjne wynagrodzenie

  • umowa o pracę

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • możliwość awansu

Firma Surchem Sp. z o.o. z siedzibą w Łodzi należąca do szwajcarskiej firmy Polygon Chemie AG

jest dystrybutorem surowców chemicznych do wielu branż przemysłu m.in. kosmetyka, farmacja, chemia gospodarcza, farby i lakiery, chemia budowlana, tworzywa sztuczne.

Przewiń do profilu firmy