Oferta pracy

Asystent ds. logistyki

Dealz Poland Sp. z o.o.

  • Dąbrowskiego 79A, Poznań
    Poznań, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Dąbrowskiego 79A

Poznań

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa dostaw do magazynu centralnego, oraz z magazynu do sklepów

  • Monitorowanie stanów magazynowych zarówno w magazynie centralnym i sklepach

  • Monitorowanie procesu zatowarowania nowo otwieranych sklepów

  • Koordynowanie terminów dostaw do magazynu centralnego oraz dostaw do sklepów

  • Przygotowywanie prezentacji, analiz i raportów na potrzeby działu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki; logistyka, transport)

  • Doświadczenie w obszarze logistyki lub transportu , w firmie handlowej lub logistycznej

  • Zdolność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków

  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimalnym B2 ( w mowie i w piśmie )

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku

  • Stabilność zatrudnienia

  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego

  • Przyjazną atmosferę pracy

  • Dobrze wyposażone biuro w centrum Poznania

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • służbowy telefon do użytku prywatnego

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • napoje

  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Przewiń do profilu firmy