Logo Pracuj.pl

Asystent ds. logistyki

Dealz Poland Sp. z o.o.O firmie

  • Poznań, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • rekrutacja zdalna

Dealz Poland Sp. z o.o.

Dąbrowskiego 79A

Poznań

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Bieżąca obsługa dostaw do magazynu centralnego, oraz z magazynu do sklepów
  • Monitorowanie stanów magazynowych zarówno w magazynie centralnym i sklepach
  • Monitorowanie procesu zatowarowania nowo otwieranych sklepów
  • Koordynowanie terminów dostaw do magazynu centralnego oraz dostaw do sklepów
  • Przygotowywanie prezentacji, analiz i raportów na potrzeby działu

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe (preferowane kierunki; logistyka, transport)
  • Doświadczenie w obszarze logistyki lub transportu , w firmie handlowej lub logistycznej
  • Zdolność analitycznego myślenia oraz wyciągania wniosków
  • Bardzo dobra znajomość programu MS Excel
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie minimalnym B2 ( w mowie i w piśmie )

To oferujemy

  • Możliwość zdobycia doświadczenia w pracy w międzynarodowym środowisku
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwość awansu i rozwoju zawodowego
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Dobrze wyposażone biuro w centrum Poznania

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • prywatna opieka medyczna
  • służbowy telefon do użytku prywatnego
  • brak dress code’u
  • kawa / herbata
  • napoje
  • dodatkowe świadczenia socjalne

Dealz to międzynarodowa sieć sklepów będąca częścią Pepco Group.

Pierwszy sklep w Polsce otworzyliśmy w lutym 2018 roku w Swarzędzu k. Poznania.

Dziś jest ich już kilkadziesiąt, a my wciąż mamy ochotę na więcej!

Takiego sklepu jeszcze nie było!

Sklepy Dealz w Polsce oferują swoim klientom szeroki asortyment produktów spożywczych, przemysłowych, drogeryjnych oraz kosmetycznych dobrych marek, w super cenach, zawsze!

Asystent ds. logistyki, Dąbrowskiego 79A, Poznań