Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Logistyki

Festool Polska Sp. z o.o.O firmie

Festool Polska Sp. z o.o.

Sokołowska 47A

Sokołów (pow. pruszkowski)

Twój zakres obowiązków

  • Rozpakowanie i rejestracja narzędzi do naprawy oraz przygotowanie ich do wysyłki po naprawie

  • Sprawdzanie kompletacji dostaw i rozkładanie części na lokalizacje

  • Zamówienia części i materiałów eksploatacyjnych

  • Aktualizacja lokalizacji części zamiennych

  • Dbanie o porządek magazynu i serwisu

  • Przestrzeganie przepisów BHP

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra obsługa komputera i pakietu MS Office: Excel, Word

  • Wykształcenie minimum średnie (pełnoletni uczniowie i studenci mile widziani)

  • Dokładność, odpowiedzialność i efektywność w działaniu

  • Umiejętność pracy zespołowej i pod presją czasu

Mile widziane

  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku i praca na systemie SAP R3

  • Znajomość języka angielskiego lub niemieckiego w stopniu komunikatywnym

To oferujemy

  • Bardzo dobre warunki pracy i płacy

  • Zatrudnienie na podstawie umowy zlecenia

  • Praca zmianowa w zależności od potrzeb - 2,3 razy w tygodniu

  • Możliwość ustalenia elastycznych godzin pracy

  • Weekendy wolne

  • Możliwość rozwoju zawodowego

  • Szkolenia

  • Ciekawa i odpowiedzialna praca w dynamicznym, profesjonalnym zespole

Każde narzędzie może być tylko tak dobre, jak osoba, która stoi za jego rozwojem. Dlatego w Festool poszukujemy pracowników, którzy chcą czegoś dokonać. Pracowników, którzy chcą być tam, gdzie pomagamy profesjonalnym rzemieślnikom odnosić wybitne sukcesy. Dołącz do naszego zespołu, a będziesz dumny z możliwości pracy w rodzinnej firmie, produkującej najlepsze elektronarzędzia na świecie.

Przewiń do profilu firmy