Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Vision Warsaw Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)”. Informujemy, że Administratorem danych jest Vision Warsaw Sp. z o. o. z siedzibą w Warszawie. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania.
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. Logistyki

VISION WARSAW Sp. z o.o.

  • ważna jeszcze 14 dni
    do: 16 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna, praca hybrydowa
  • Praca od zaraz

Aleje Jerozolimskie 81

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie informacji dot. zamówień i dostaw do systemu

  • kontrola prawidłowości danych oraz weryfikacja zamówień pod względem merytorycznym

  • przygotowywanie faktur sprzedaży

  • pomoc w wyszukiwaniu nowych produktów i dostawców

  • monitorowanie zapasów i dostępności produktów w systemie

  • archiwizacja dokumentów dotyczących wysyłek, dostaw i transportu

  • współpraca z pozostałymi działami firmy

Nasze wymagania

  • Oferta skierowana jest do absolwentów lub studentów ostatnich lat studiów kierunkowych

  • dobre umiejętności analityczne, zorientowanie na szczegóły

  • umiejętność pracy w zespole oraz doskonała organizacja pracy własnej

  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. B1

  • znajomość pakietu MS Office

  • komunikatywność i łatwość w nawiązywaniu kontaktów

  • doświadczenie na podobnym stanowisku i znajomość systemu Navision będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w międzynarodowej, szybko rozwijającej się firmie, będącej liderem w swojej branży

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • prywatną opiekę medyczną i kartę Multisport

  • wygodną lokalizację biura ścisłym centrum Warszawy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie nauki języków

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • spotkania integracyjne

VISIONAPARTMENTS to firma powstała w Szwajcarii, w 1999 roku, specjalizująca się w wynajmie stylowych, w pełni wyposażonych apartamentów o wysokim standardzie. Firma VISIONAPARTMENTS powstała jako niewielki startup i w krótkim czasie urosła do rangi lidera na szwajcarskim rynku. Obecnie w ofercie firmy znajduje się ponad 1200 wysokiej klasy apartamentów w Szwajcarii, Niemczech, Austrii, Polsce i innych krajach Europy.

Przewiń do profilu firmy