Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi osobami. Prosimy o zawarcie w dokumentach aplikacyjnych następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych podanych w dokumentach rekrutacyjnych, w szczególności w CV, przez „PALISANDER” sp. z o.o. z siedzibą w Choroszczy, 16-070 Choroszcz w celu realizacji procesu rekrutacji”. Proszę pamiętać, że w każdym czasie zgoda może być przez Panią/Pana wycofana. Może Pan/Pani wycofać zgodę między innymi mailowo lub telefonicznie 85 67 68 166 .
Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. magazynowo-logistycznych

Palisander Sp. z o.o.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ważna jeszcze 16 dni
    do: 24 gru 2021
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • nadzorowanie pracy pracowników magazynowych oraz zakładu napraw w zgodnie z obowiązującymi przepisami, kontrola czasu pracy, weryfikacja realizacji zadań

  • realizacja zamówień, sporządzanie dokumentów magazynowych i ich wprowadzanie do systemu komputerowego

  • kontrola załadunków i rozładunków oraz procesu odbioru ilościowo-jakościowego elementów

  • organizowanie transportów zgodnie z zamówieniami, kontrola ich terminowości

Nasze wymagania

  • Absolwent wyższej uczelni – kierunek logistyka lub pokrewne

  • Praktyczna znajomość Microsoft Office, mile widziana znajomość systemu SOFTLAB

  • Prawo jazdy kat. B

  • Zdolności planistyczne i organizacyjne

  • Chęć rozwoju osobistego

  • Wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość języka angielskiego

To oferujemy

  • Umowę o pracę

  • Niezbędne narzędzia

  • Atrakcyjny system wynagrodzeń, system premiowy

  • Możliwość rozwoju

  • Pracę w stabilnej firmie o silnej pozycji rynkowej

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

Palisander sp. z o.o. to firma z blisko 30-letnią tradycją. Dostarczamy systemy szalunkowe największym przedsiębiorstwom budowlanym na terenie całego kraju. Zatrudniamy ponad 150 pracowników. Priorytetem jest dla nas bezpieczeństwo, dlatego wszyscy pracownicy są zatrudnieni na umowę o pracę. Gwarantujemy stabilne zatrudnienie, terminowość wypłat, dobre warunki pracy i bogaty pakiet socjalny dla wszystkich pracowników.

Od zawsze stawiamy na ludzi – młodych, kreatywnych, nie bojących się żadnych wyzwań.

Przewiń do profilu firmy