Logo Pracuj.pl

Młodszy/-a Koordynator/-ka ds. Projektów (Marketing)

Deloitte PolskaO firmie

  • Kraków
    Kraków, małopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca hybrydowa
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu ds. Marketingu i Komunikacji w bieżącej realizacji procesów projektowych oraz administracyjnych;
  • Zaangażowanie w zarządzanie projektami wewnętrznymi;
  • Sporządzanie dokumentów w Microsoft Word; tworzenie zestawień raportowych w MS Excel, przygotowywanie prezentacji Power Point;
  • Bieżący kontakt z przedstawicielami działów marketingu z krajów Europy Środkowej oraz klientami spółki;
  • Zbieranie danych, weryfikacja, analiza i ich wizualizacja w zakresie projektu zgodnie z harmonogramem;
  • Zapewnienie prawidłowego obiegu informacji oraz dokumentacji;
  • Sporządzanie różnorodnych komunikatów wewnętrznych oraz tworzenie treści przeznaczonych na kanały Social Media;
  • Wspieranie lidera programu branżowego i zespołu projektowego w procesie planowania i realizacji działań komunikacyjnych, marketingowych i biznesowych;

Nasze wymagania

  • masz 1-2 letnie doświadczenie w pracy administracyjnej i projektowej;
  • jesteś absolwentem /-tką wyższej uczelni;
  • swobodnie posługujesz się językiem angielskim w mowie i piśmie;
  • chętnie podejmujesz się nowych zadań;
  • chcesz w praktyce wykorzystać umiejętność pracy w zespole, ale cenisz także pracę indywidualną;
  • cechuje Cię systematyczność oraz dobra organizacja czasu pracy;
  • posiadasz umiejętności analityczne;
  • potrafisz wyciągać wnioski z dostępnych danych i je wizualizować;
  • dobrze znasz oprogramowanie MS Office i jesteś otwarty/-a na naukę nowych technologii;
  • znasz zagadnienia związane z trendami w mediach społecznościowych (mile widziane);

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji;
  • Atrakcyjne warunki zatrudnienia;
  • Jasno zdefiniowaną ścieżkę rozwoju i awansu;
  • Pracę w modelu zdalnym lub hybrydowym;
  • Wsparcie podczas procesu wdrożenia;
  • Dodatkowe świadczenia pozapłacowe (Benefity) takie jak: prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie zdrowotne, karta Multisport, dostęp do platformy MyBenefits, międzynarodowe ubezpieczenie podróżnicze;
  • Rozbudowany Program Employee Wellbeing (Employee Assistance Program, Dzień Zdrowia w Deloitte, Adventure Team, Mental-Health);
  • Pracę w międzynarodowym środowisku w języku angielskim;

Ścieżka rekrutacji

1. Zapoznajemy się z Twoim CV.

2. Zapraszamy na rozmowę z działem HR.

3. Czeka Cię spotkanie z Team Leaderem.

4. Otrzymujesz zadanie do wykonania.

5. Witaj w Deloitte :)

Deloitte to różnorodność ludzi, doświadczeń, branż i usług, w których je realizujemy - w 150 krajach na świecie. To wyzwania intelektualne, dobry start zawodowy, możliwości ciągłego rozwoju i zebrania cennych życiowych doświadczeń. Musisz zrobić pierwszy krok - postawić kropkę na końcu wysyłanego CV, a potem podpisywanej umowy o pracę. Deloitte to po prostu dobry wybór. I kropka.

Młodszy/-a Koordynator/-ka ds. Projektów (Marketing), Kraków