Ta oferta pracy jest nieaktualna od 12 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. marketingu i sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 2017-10-30

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

ASB Poland Sp. z o.o.

SB Poland jest częścią międzynarodowej grupy świadczącej usługi outsourcingu księgowości,
doradztwa podatkowego, płac oraz usług korporacyjnych. Mamy biura w Polsce, Czechach i na Słowacji.

www.asbgroup.eu

Dla naszych pracowników najważniejsze są poniższe wartości:

Zdrowy rozsądek
Uczciwość
Współdziałanie
Szacunek
Rozwój

Asystent ds. marketingu i sprzedaży - część etatu

Miejsce pracy: Warszawa
Region: mazowieckie
Numer referencyjny: Marketing Assistant

Opis stanowiska:

  • współpraca z pracownikami merytorycznymi przy tworzeniu materiałów promocyjnych
  • tworzenie i opracowywanie materiałów na portale społecznościowe we współpracy z pracownikami działów merytorycznych
  • współpraca z działem marketingu z naszej zagranicznej centrali
  • przygotowywanie ofert sprzedaży usług firmy według wyznaczonego szablonu
  • koordynowanie eventów promujących markę
  • współpraca z agencjami reklamowymi oraz studiami graficznymi
  • prowadzenie ewidencji działań reklamowych i sprzedażowych

Wymagania:

  • znajomość języka angielskiego, która jest konieczna do kontaktów z centralą naszej firmy oraz do przygotowywania materiałów reklamowych
  • podstawowa wiedza o administrowaniu stronami na portalach społecznościowych Facebook oraz LinkedIn
  • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, PowerPoint)
  • student lub absolwent kierunku związanego z marketingiem

Oferujemy:

  • możliwość współtworzenia strategii marketingowej firmy, realnego udziału w podejmowaniu decyzji na temat marketingu
  • pracę w nowoczesnym biurze w Złotych Tarasach
  • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w nowo tworzonym dziale
  • zewnętrzne szkolenia zawodowe
  • nadzwyczaj bogaty pakiet benefitów pracowniczych
  • nowoczesne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się