Ta oferta pracy jest nieaktualna od 264 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Asystent ds. marketingu i sprzedaży

  • Warszawa, mazowieckie pokaż mapę
  • Asystent
  • 30.10.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    ASB Poland Sp. z o.o.

    SB Poland jest częścią międzynarodowej grupy świadczącej usługi outsourcingu księgowości,
    doradztwa podatkowego, płac oraz usług korporacyjnych. Mamy biura w Polsce, Czechach i na Słowacji.

    www.asbgroup.eu

    Dla naszych pracowników najważniejsze są poniższe wartości:

    Zdrowy rozsądek
    Uczciwość
    Współdziałanie
    Szacunek
    Rozwój

    Asystent ds. marketingu i sprzedaży - część etatu

    Miejsce pracy: Warszawa
    Region: mazowieckie
    Numer referencyjny: Marketing Assistant

    Opis stanowiska:

    • współpraca z pracownikami merytorycznymi przy tworzeniu materiałów promocyjnych
    • tworzenie i opracowywanie materiałów na portale społecznościowe we współpracy z pracownikami działów merytorycznych
    • współpraca z działem marketingu z naszej zagranicznej centrali
    • przygotowywanie ofert sprzedaży usług firmy według wyznaczonego szablonu
    • koordynowanie eventów promujących markę
    • współpraca z agencjami reklamowymi oraz studiami graficznymi
    • prowadzenie ewidencji działań reklamowych i sprzedażowych

    Wymagania:

    • znajomość języka angielskiego, która jest konieczna do kontaktów z centralą naszej firmy oraz do przygotowywania materiałów reklamowych
    • podstawowa wiedza o administrowaniu stronami na portalach społecznościowych Facebook oraz LinkedIn
    • dobra znajomość pakietu MS Office (w szczególności Word, PowerPoint)
    • student lub absolwent kierunku związanego z marketingiem

    Oferujemy:

    • możliwość współtworzenia strategii marketingowej firmy, realnego udziału w podejmowaniu decyzji na temat marketingu
    • pracę w nowoczesnym biurze w Złotych Tarasach
    • możliwość szybkiego rozwoju zawodowego w nowo tworzonym dziale
    • zewnętrzne szkolenia zawodowe
    • nadzwyczaj bogaty pakiet benefitów pracowniczych
    • nowoczesne narzędzia niezbędne do wykonywania pracy

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"