Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. marketingu internetowego

VOXEL S.A.O firmie

  • Katowice

    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

Twój zakres obowiązków

  • przygotowywanie materiałów na potrzeby prowadzenia działań w mediach społecznościowych

  • przygotowywanie i aktualizacji treści wizerunkowych, produktowych i promocyjnych na profilach

  • E-mail marketing, tworzenie newslettera

  • pomoc w przygotowywaniu materiałów marketingowych we współpracy z agencjami i firmami zewnętrznymi

  • prowadzenie stałej analizy rynku i aktywności konkurencji

  • aktualizowanie strony internetowej w systemie CMS

  • wsparcie Managera ds. komunikacji w codziennych obowiązkach

  • administrowanie bazami danych i ich aktualizacja

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki: marketing, PR, dziennikarstwo, filologia)

  • doświadczenie w marketingu internetowym, budowaniu stron www oraz pozycjonowaniu stron (działania SEO)

  • umiejętności graficzne, edycji zdjęć oraz obsługi w CMS stron www

  • bardzo dobra umiejętność płynnego redagowania tekstów i treści branżowych

  • bardzo dobra znajomość trendów w obszarze social media i nowych technologii – umiejętność prowadzenia kampanii marketingowych w mediach społecznościowych

  • szybkie przyswajanie nowej wiedzy

  • bardzo dobra organizacja pracy własnej

  • rozwinięte umiejętności interpersonalne

  • kreatywność, zmysł estetyczny

  • umiejętność pracy w zespole oraz w sytuacjach stresowych

  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie

  • bardzo dobra znajomość programów Keynote oraz PowerPoint

Mile widziane

  • „lekkie pióro” w branżowym języku zarówno po polsku jak i po angielsku

  • zainteresowanie technologiami w medycynie

To oferujemy

  • ciekawą pracę w ambitnym zespole – w firmie o wiodącej pozycji rynkowej

  • umowę o pracę lub umowę zlecenie w ramach dodatkowej współpracy

  • pakiet świadczeń dodatkowych (m.in. możliwość dołączenia do ubezpieczenia grupowego)

  • możliwość doskonalenia swoich umiejętności i poszerzania kompetencji zawodowych

  • przyjazną atmosferę w miejscu pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

VOXEL S.A.

Voxel S. A. - lider na rynku diagnostyki obrazowej w Polsce, oferujący kompleksowy zakres usług i produktów związanych z wykorzystaniem najnowszych osiągnięć technologicznych w medycynie.

Przewiń do profilu firmy