Oferta pracy

Asystent ds. marketingu

ZPC "Śnieżka" SA O firmie

Rekrutacja zdalna

  • Świebodzice, dolnośląskie

  • Ogłoszenie wygasło 6 dni temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Asystent

Zakłady Przemysłu Cukierniczego Śnieżka SA - firma o wieloletniej tradycji na polskim rynku słodyczy, poszukuje do swojego zespołu osoby na stanowisko:

Opis stanowiska pracy:

  • kreowanie działań marketingowych w zakresie portfela produktów, cen, metod dystrybucji i promocji,
  • koordynowanie procesu wprowadzania produktu, obejmującego bieżący kontakt z agencjami graficznymi, działem technologii, produkcji i drukarniami,
  • działania z zakresu PR : kontakt z firmami, instytucjami i innymi podmiotami w zakresie udziału w plebiscytach, konkursach i innych wydarzeniach związanych z regionem, branżą, rodzajem działalności,
  • prowadzenie i nadzorowanie darowizn i wydań produktów instytucjom występującym o takowe,
  • opracowywanie materiałów informacyjnych o firmie z zamiarem kreowania pozytywnego wizerunku,
  • przygotowywanie i wybór wzorów nowych opakowań lub modyfikacja, lifting starych w celu lepszego wizerunku produktów na rynku,
  • współpraca z drukarniami przygotowującymi opakowania - negocjowanie warunków współpracy, akceptacja wydruków,
  • bieżąca współpraca z komórkami wewnętrznymi - aktualizacja druków i cenników zamówień, kart produktów, zdjęć, przygotowywanie ofert i prezentacji,
  • analiza rynku, konkurencji i ocena potrzeb klientów w zależności od segmentu,
  • raportowanie działań marketingowych według przyjętych schematów,

Wymagania wobec kandydatów:

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (marketing, zarządzanie, ekonomia lub pokrewne),
  • kreatywność, sumienność, terminowość i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • prawo jazdy kat. B,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobrej znajomości języka angielskiego/ niemieckiego w mowie i piśmie,

Oferujemy:

  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • zatrudnienie na podstawie umowę o pracę.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy