Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Asystent ds. marketingu

CENEGA Spółka AkcyjnaO firmie

  • Krakowiaków 36, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Rekrutacja zdalna
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent

CENEGA Spółka Akcyjna

Krakowiaków 36

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w przygotowywaniu i egzekucji kampanii marketingowych na terenie Polski,

  • Opracowanie należytej prezentacji produktu (np. opis katalogowy),

  • Kontakt z kontrahentami,

  • Odpowiedzialność za obieg faktur.

Nasze wymagania

  • Bardzo dobrej znajomość języka angielskiego,

  • Doskonała znajomość języka polskiego,

  • Umiejętność obsługi pakietu MS Office,

  • Skrupulatność i dobra organizacja pracy.

To oferujemy

  • stabilne warunki zatrudnienia w znanej firmie dystrybucyjnej o długoletnich tradycjach,

  • dofinansowanie do pakietu medycznego i sportowego po okresie próbnym,

  • dobrą atmosferę pracy w zgranym zespole.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • siłownia w biurze

  • program emerytalny

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

Cenega S.A. – Lider w sektorze dystrybucji gier komputerowych w Europie Środkowo-Wschodniej.

Przewiń do profilu firmy