Oferta pracy

Asystent ds. Marketingu

Samsung Electronics Polska

  • Postępu 14, Warszawa
    Warszawa, mazowieckie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • asystent

Postępu 14

Warszawa

Twój zakres obowiązków

  • Wsparcie zespołu w zakresie współpracy z Kluczowymi Klientami,

  • Wsparcie przy premierach nowych produktów mobilnych,

  • Obsługa wewnętrznych systemów w zakresie projektów marketingowych, organizacja kalendarza marketingowego, organizacja przetargów,

  • Przygotowywanie raportów i zestawień dla zespołu zgodnie z wytycznymi,

  • Współpraca z Działami Sprzedaży.

Nasze wymagania

  • Pierwsze doświadczenie zawodowe, preferowany obszar marketingu, handlu lub zarządzania,

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie (mile widziane kierunki: marketing, handel zarządzanie),

  • Posługujesz się j. angielskim w stopniu dobrym,

  • Znasz w stopniu dobrym MS Excel,

  • Lubisz pracę z danymi i masz zdolności analityczne,

  • Szukasz rozwiązań w miejsce problemów i nie boisz się ich proponować.

To oferujemy

  • Pracę w międzynarodowej firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku,

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o zlecenie na okres 3 miesięcy,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe uzależnione od doświadczenia,

  • Narzędzia pracy: telefon i laptop,

  • Możliwość współtworzenia marki Samsung i dostęp do jej najnowszych rozwiązań i produktów.